22 жовтня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Семінар з медичного права у Львові

15.03.13р.

«Семінар з медичного права у Львові»

 

Упродовж двох днів у м. Львові проходив семінар з медичного права для організаторів охорони здоров’я Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Одеської та Волинської областей.

Ініціатори заходу — ВГО «Фундація медичного права та біоетики України» спільно з Міністерством охорони здоров’я України за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Метою заходу є донесення базових теоретичних знань з медичного права, практичних механізмів правореалізації, піднесення рівня правової культури та правосвідомості для збереження балансу взаємин між суб’єктами медичних правовідносин і дотримання прав людини у сфері охорони здоров’я. Лекції учасникам семінару читал експерти медики, провідні українські фахівці з медичного права. Зокрема, у заході брали участь Айгуль Муканова, експерт громадського об’єднання ГО «Інститут правових досліджень та старатегій» та Ірина Сенюта, президент ВГО «Фундація медичного права та біоетики України».

Під час двох днів проведення семінару його учасники розглянули питання міжнародно-правових механізмів і стандартів в галузі охорони здоров’я та прав людини, правовий статус пацієнтів в Україні, біоетичні засади здійснення медичної практики.

Після закінчення семінару його учасники отримали сертифікати відповідного зразка.

 

 

Прес-служба  

Департаменту охорони  

здоров'я ЛОДА  

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua