18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Обслуговування викликів швидкою медичною допомогою у надзвичайних ситуаціях

Впродовж 15-16 грудня 2012 року  внаслідок  проходженням активного циклону та значного погіршення погодних умов (велика інтенсивність опадів) на автомобільних дорогах Львівщини склалась надзвичайна ситуація. У зв’язку з цим виникли труднощі з обслуговуванням викликів, що поступали у підрозділи  служби швидкої медичної допомоги. Особливо це стосувалось районів, що найбільше постраждали від негоди: Бродівського, Буського та Золочівського.

Зокрема, у Бродівському районі  надійшло 27 викликів швидкої медичної допомоги. Один виклик (через неможливість доїзду) було передано у ФАП с.Суходоли. Медична допомога пацієнту надана в повному обсязі.

26 викликів зареєстровано у Золочівському районі. Труднощі виникли при доїзді на 1 виклик. Після втручання спецтехніки МНС виклик обслужений.

16 грудня о 13 годині поступив виклик із с. Кути, Буського району від вагітної жінки 29 років (третя вагітність, термін вагітності 34 тижні). Вагітна була доставлена до найближчого на трасі відділення Олеської міської лікарні. Районний акушер-гінеколог О.Курій надав усю необхідну медичну допомогу.  О 14:50 жінка народила двійню – двох дівчаток. Діти народились недоношеними. Породілля та новонароджені дівчатка після народження знаходяться під спостереженням медперсоналу Олеської лікарні, в телефонному режимі консультовані фахівцями-неонатологами.  В 11 год. 17 грудня до Олеської лікарні прибула реанімаційна неонатологічна бригада ЛОКЛ. В найближчі години двійнята будуть доправлені до відділення патології недоношених новонароджених обласної клінічної лікарні для відповідного обстеження та подальшого виходжування дітей.

За інформацією  обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – жодного повідомлення щодо пологів у машині на засніженій трасі до підрозділів швидкої медичної допомоги  не надходило.

В даний час на трасі постійно працюють члени спеціалізованої бригади постійної готовності 1-ої черги Львівського обласного центру медицини катастроф, бригади швидкої медичної допомоги районних лікарень.

Керівниками бригад налагоджено взаємодію зі всіма службами, котрі причетні до ліквідації наслідків негоди, в першу чергу з аварійно-рятувальними підрозділами Головного управління МНС України у Львівській області, підрозділами ДАІ та дорожньо-транспортною службою.

Головне управління охорони здоров′я обласної державної адміністрації координує  діяльність всіх підрозділів екстреної медичної допомоги.

Медикаментами, паливно-мастильними матеріалами служба екстреної медичної допомоги та медицини катастроф забезпечена. В притрасових лікарнях перебоїв з опаленням, освітленням немає, хворі та постраждалі забезпечені цілодобовим харчуванням.  Медична галузь області працює  в посиленому режимі.

 

Прес-служба ГУОЗ ЛОДА

17 грудня 2012 року

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua