27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Нарада з медсестринства

Згідно плану основних організаційних заходів ГУОЗ ЛОДА на 2012 рік та наказу ГУОЗ від 20.11.2012 р. № 824  11 грудня 2012 року на  базі Клінічної лікарні Львівської залізниці відбулася  нарада – семінар заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер ЛПЗ області «Підсумки роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я Львівської області за 2012 рік. Роль головних медсестер в організації інфекційного контролю в ЛПЗ ». В нараді взяли участь 114 вище вказаних спеціалістів.

 

Із презентацією «Підсумки роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я Львівської області за 2012 рік та план основних заходів роботи медсестринства області на 2013 рік» виступила  Галапац Н.Б.головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства.

Про роботу медсестринської служби взакладах охорни здоров’я також  доповіли:

Бас І.М.  -   заступник головного лікаря КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОМАТДИТ» з медсестринства;

Ометюх І.В.  - головний позаштатний спеціаліст з медсестринства  управління

охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської   міської ради, головна медсестра Комунальної 4-ої МКЛ м. Львова;

 Дацьків Л.Б.  -  заступник головного лікаря  Радехівської ЦРЛ з медсестринства

Президент Львівської обласної асоціації медичних сестер Шевчук І.Б. довела до відома присутніх інформацію про роботу ЛОАМС за  2012 рік.

 

Із презентацією « Про впровадження в роботу ЛПЗ області наказу МОЗ України від 04.04.2012 р. «Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів»  виступила Тімко Н.О.  – лікар-епідеміолог  КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна  лікарня», головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ЛОДА з епідеміології .                   

 

Спеціалістом громадської організації Служби організації інфекційного контролю Галапац Н.П. на нараді було представлено інформацію про підсумки впровадження проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у 2012 році.

Директор компанії «Лізоформ Медікал» Ковальський О.В. довів до відома присутніх інформацію про нові технології гігієни та прибирання у закладах охорони здоров’я.

Представник компанії «Нестле» виступила із презентацією «Харчування та захист дитини із перших днів життя».

Нарада закінчилася прийняттям рішення  про удосконалення організації роботи медсестринської служби області та затвердження плану роботи  служби на 2013 рік.

 

 

 

Головний позаштатний спеціаліст

ГУОЗ ЛОДА з медсестринства                                       Н. Галапац