18 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренінг з надання екстренної медичної допомоги у Новояворівській районній лікарні

За підтримки Головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, в актовому залі Новояворівської районної лікарні відбувся одноденний тренінг для працівників закладу з питань надання екстреної медичної допомоги. До проведення заходу була залучена бригада спеціалістів Львівського центру медицини катастроф, які проходили навчання з цього напрямку на провідних базах України та за кордоном, і мають відповідні сертифікати.

Учасниками тренінгу стали лікарі-хірурги, анестезіологи, кардіологи, терапевти, а також медичні працівники первинної ланки Яворівського району: сімейні лікарі, медичні сестри, середній медичний персонал та водії виїзних бригад швидкої медичної допомоги. Загалом участь у тренінгу взяло понад 90 осіб.

Метою проведення навчання була підготовка медичних працівників всіх ланок до роботи за єдиними стандартами в системі екстреної медичної допомоги на території Львівської області, як в умовах стаціонару, так і в позашпитальних умовах.

Слухачі отримали інформацію щодо роботи позашпитальної  медицини в умовах реформування охорони здоров’я та впровадження на території Львівської області Закону України «Про екстрену медичну допомогу», новітні тенденції з питань екстреної медичної допомоги у кардіології, анестезіології.

 

Для проведення таких тренінгів Львівським центром медицини катастроф були надані манекени, муляжі та інші засоби, необхідні для відпрацювання практичних навиків.

Зокрема, під час проведення заходу відпрацьовувались:

- сучасні методи проведення серцево-легеневої реанімації;

- методи зупинки кровотечі;

- правила імобілізації та транспортування;

- техніка маніпуляцій, що виконуються під час надання невідкладної медичної допомоги з використанням табельних заходів;

- вміння надавати екстрену медичну допомогу однією особою, двома особами;

- злагоджена робота у команді, уміння залучати до надання допомоги учасників та свідків подій;

- ознайомлення зі європейськими стандартами стандартами надання ЕМД на дошпитальному етапі;

- професійне використання у роботі сучасного обладнання та оснащення реанімобіля.

Наявність на тренінгу устаткування для моделювання реанімації дорослого та підлітка дало можливість учасникам тренінгу навчитись та практично спробувати провести зовнішній масаж серця та штучну вентиляцію легень.

Необхідність проведення таких навчань була одностайно відзначена всіма учасниками заходу, а головний лікар Новояворівської лікарні Г. Мороз зазначив, що буде підтримувати подальше проведення таких навчань - тренінгів з цільовими групами спеціалістів у підпорядкованій йому медичній установі. Адже основний результат цього тренінгу – корисний досвід та набуття сучасних навиків та знань з питань надання екстреної медичної допомоги медиками Новояворівщини. Його вони використовуватимуть у щоденній роботі для кваліфікованої ефективної допомоги при раптових захворюваннях пацієнтів та у разі виникнення екстрених ситуацій.

 

Прес-служба  ГУОЗ ЛОДА

19 листопада 2012 року

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua