30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відкрито нову амбулаторію

              Днями у с. Давидів Пустомитівського р-ну  відкрили сучасну  амбулаторію.  „На сесії районної ради амбулаторії  вирішили присвоїти  ім’я  Ярослава Федини, колишнього головного лікаря Пустомитівської ЦРЛ,  який нещодавно трагічно пішов з життя. Адже саме він  був ініціатором цього будівництва”, -  сказав голова Пустомитівської райради Я. Дробот.

 

 

 

Як розповіла головний лікар амбулаторії І. Білик, заклад складається із денного стаціонару на 5 ліжок, стоматологічного кабінету, кабінету акушера-гінеколога, фізіотерапевтичного та кабінету репродуктивного здоров’я,  кабінету профілактичних щеплень. Обслуговуватиме амбулаторія понад 5 тисяч мешканців сіл Давидів та Черепінь.

Будівництво амбулаторії  загальної практики  сімейної медицини розпочали ще у 2007 році. Гроші на будівництво виділені з районного, місцевого та обласного бюджетів. Як зазначив присутній на відкритті давидівської амбулаторії голова ЛОДА В. Горбаль: „Це один з прикладів,  коли толокою можна зробити хороші справи. Чудово, що є ініціативні громади і з ними приємно співпрацювати, бо, як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече”. 

Олена ГОНЧАРУК

                                                                          Прес –служба

ГУОЗ ЛОДА

                                                                          Тел.: 276- 23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua