30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відвідини заступником голови ЛОДА Л. Гримською Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення

Прес -  реліз 

Напередодні  Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози, який щорічно  відзначається 20 жовтня, заступник голови  Львівської держадміністрації Л. Гримська відвідала Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.  Цей медичний центр було обрано не випадково, адже тут встановлений найсучасніший  та найпотужніший в області  момограф -  апарат  для обстеження і виявлення  патологій молочної залози. 

 

Апарат функціонує майже рік і за цей час обстеження на ньому пройшли понад 1000 жінок. Заступник губернатора області оглянула, практично, всі кабінети та лабораторії центру, поспілкувалась з пацієнтами і зазначила,  що медичне обслуговування тут повністю відповідає європейським стандартам.

Завершуючи відвідини обласного центру репродуктивного здоровя  населення п. Л. Гримська сказала: „Я закликаю усіх жінок дбати про себе і звертатись до лікаря не тоді, коли щось болить,  а з профілактичною метою. Адже раннє виявлення хвороби – збереже вам здоровя   і,  можливо, життя”.

 

Олена ГОНЧАРУК

                                                                          Прес –служба

ГУОЗ ЛОДА

                                                                          Тел.: 276- 23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua