22 листопада 2017 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню"


Учбовий тренінг швидкої допомоги Золочівської ЦРЛ

Днями на базі відпочинкового комплексу, неподалік м. Золочева, відбувся одноденний  виїзний тренінг для працівників швидкої медичної допомоги Золочівщини з питань надання екстреної медичної допомоги.

Учасниками цього тренінгу були лікарі, середній медичний персонал та водії виїзних бригад. Участь у тренінгу  взяло – 36 осіб, серед них – 4 лікарів, 18 працівників з числа середнього медичного персоналу та 14 водіїв санітарних автомобілів.

Метою проведення тренінгу була підготовка до роботи за єдиними стандартами в системі екстреної медичної допомоги на території Львівської області, удосконалення теоретичних знань та практичних навиків фахівців швидкої та невідкладної медичної допомоги, ознайомлення їх з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на дошпитальному етапі.

До проведення тренінгів були залучені  лікарі – інструктори Львівського центру медицини катастроф, які проходили навчання з цього напрямку на провідних базах України та за кордоном,  і мають відповідні сертифікати.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з питаннями щодо надання медичної допомоги на дошпитальному етапі (враховуючи сучасні досягнення та національні розробки,  європейські стандарти надання екстреної медичної допомоги). Вони отримали інформацію щодо роботи позашпитальної  медицини в умовах реформування охорони здоров’я, інформацію з питань екстреної медичної допомоги в кардіології, анестезіології,  наданні допомоги в особливих ситуаціях.

Для проведення тренінгів Львівським центром медицини катастроф були представлені манекени, муляжі та інші засоби, необхідні для відпрацювання практичних навиків.

Були сформовані умовні групи слухачів, які в реальності відповідають складу виїзної бригади швидкої медичної допомоги -  лікар, фельдшер, водій або фельдшер та водій. Таким чином, у процесі проведення тренінгів ставився акцент на організації роботи персоналу у команді.

Під час організації та проведення тренінгів складні завдання, були запозичені з повсякденної практичної роботи служби. За час проведення тренінгів під керівництвом наставників відпрацьовані:

-       сучасні методи проведення серцево-легеневої реанімації;

-       методи зупинки кровотечі;

-       правила імобілізації та транспортування;

-       злагоджена робота у команді, уміння залучати до надання допомоги учасників та свідків подій;

-         ознайомлення зі європейськими стандартами стандартами надання ЕМД на дошпитальному етапі;

-       професійне використання у роботі сучасного обладнання та оснащення реанімобіля.

Яскравим моментом під час проведення навчань була змодельована ситуація дорожньо-транспортної пригоди. Учасники активно включились у  роботу з «порятунку» «постраждалих», виклику бригади швидкої допомоги, служби МВС та персональної допомоги при евакуації «потерпілого» з салону автомобіля. Наявність устаткування для моделі реанімації дорослого та підлітка дало можливість учасникам тренінгів навчитись та практично провести зовнішній масаж серця та штучну вентиляцію легень.

Головна мета лікарів – інструкторів Львівського центру медицини катастроф – досягти, щоб «учні» отримали практичні навики.

Отримані знання медики Золочівщини використовуватимуть у щоденній роботі для кваліфікованої ефективної допомоги при раптових захворюваннях пацієнтів та у разі виникнення екстрених ситуацій. 

 

Прес-служба  ГУОЗ ЛОДА

9 жовтня 2012 року 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua