30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Українсько-польська конференція пам’яті професора Д.Є. Бабляка


Прес-реліз

Днями у Центрі  серцево-судинної хірургії  Львівської обласної  клінічної лікарні відбулася  конференція  „Хірургія клапанів серця з позиції особистого досвіду”,  присвячена  пам’яті відомого львівського кардіолога Дмитра Євгеновича Бабляка.

 

 

Під час конференції  були проведені дві операції протезування аортального клапану із використанням  механічного та  безстентового протезів. Операції супроводжувались відеотрансляцією в лекційний зал. Упродовж відеотрансляції, завдяки двохсторонньому зв’язку, відбувалося одночасне обговорення методики і техніки виконання операції.

Того ж дня  в присутності родини, близьких, друзів  та учнів  відбулося відкритя меморіальної дошки професору Д.Є. Бабляку.

 

 

Під час виступів учасники конференції розповіли про вирішальний вклад професора Бабляка в становлення та розвиток серцевої  торакальної  та судинної хірургії у Львові. У наукових доповідях були висвітлені  різноманітні аспекти наказів, лікувальної тактики та різних методів хірургічного лікування набутих вад серця.

Дружня та невимушена атмосфера конференції  сприяла дискусії та обміну думками і досвідом, а також порівнянню лікарських підходів до різних категорій хворих в умовах Польщі та України.

Визначене місце наступного  четвертого спільного конгресу кардіохірургів Польщі та України.  Він відбудеться у травні 2011 року  у м. Жешуві (Польща).

У конференції брали участь 120 осіб. В тому числі ведучі польські кардіохірурги М. Зембала, А. Бідерман, Є. Садовскі, К. Віденко.

З огляду на високий  організаційний та науковий рівень Львівської меморіальної конференції  польські та українські кардіохірурги вирішили зробити її проведення традиційним.

 

 

 

                                                                          Прес –служба

 

ГУОЗ ЛОДА

 

                                                                          Тел.: 276- 23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua