26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відбулася нарада-семінар «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я»

         03.07.2012 р. на базі Клінічної лікарні Львівської залізниці відбулася  нарада – семінар заступників головного лікаря з медсестринства, головних (старших) медсестер ЛПЗ області «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я».

          На нараді із вступним словом виступив начальник відділу організаційного, кадрового забезпечення ГУОЗ ЛОДА Вячеслав Верес, який відзначив важливість дотримання медичними сестрами в закладах охорони здоров’я принципів медичної етики та деонтології.

          Із презентацією «Правові та етико-деонтологічні аспекти в діяльності медичних сестер закладів охорони здоров’я» виступила  Наталія Галапац –  головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства.

 

         Президент Львівської обласної асоціації медичних сестер Ірина Шевчук довела до відома присутніх інформацію про роботу ЛОАМС за 1-ше півріччя 2012 року та план основних заходів на 2-ге півріччя 2012 р.

         Спеціалістом ГО «Служби організації інфекційного контролю» Надією Галапац  на семінарі було представлено спільний проект Асоціації медичних сестер України та Служби організації інфекційного контролю «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», метою якого є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактика професійних захворюваннь медичного персоналу, запобігання розповсюдженню внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ. В рамках одного із розділів данного проекту виступив представник компанії «Вермоп» у країнах СНД Сухарьов Євген, який ознайомив присутніх із правилами прибирання приміщень ЛПЗ системою «Вермоп».

            На завершиння наради-семінару з програмою «Здорове дитинство - здорова нація» виступила її керівник Юлія Скрипка, яка ознайомила присутніх з метою і завданнями програми.

 

Прес-служба  

ГУОЗ ЛОДА  

тел. 276-23-60  

locz@mail.lviv.ua