26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Розвиток і перспективи співпраці медсестринства Львівщини та Рівненщини

Інформаційне повідомлення

«Розвиток і перспективи співпраці медсестринства Львівщини та Рівненщини»

 

У Львові перебувала група медичних сестер дитячих лікувально-профілактичних закладів м. Рівного задіяна у програмі обміну досвідом в роботі медсестинської служби з лікувально-профілактичними закладами Львівщини. Під час зустрічі медсестри Львівщини та Рівненщини ознайомились з роботою медсестринської служби Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру та Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні.

Під час заходу учасники круглого столу обговорили перспективи співпраці медсестринства Львівщини та Рівненщини.

Вітальним словом учасників привітала Ірина Шевчук, президент Львівської обласної асоціації медичних сестер.

 

Головний позаштатний спеціаліст Головного управління охорони здоровя Львівської ОДА Наталія Галапац розповіла про розвиток медсестринської служби Львівщини. Зокрема, вона презентувала відеоролик до Міжнародного дня медичної сестри.

Людмила Романішина-Лановська голова Рівненської обласної асоціації медичних сестер, головна медсестра Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру вручила колегам Львівщини подарунки.

Спеціаліст служби організації інфекційного контролю Надія Галапац представила учасникам проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта!», який впроваджується за ініціативи Всеукраїнської Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК). Метою даного проекту є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійних захворювань медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ. За погодженням з адміністрацією лікувальної установи Служба організації інфекційного констролю проводить аудит, складає протокол та надає свідоцтво про те, що відділення пройшло сертифікацію проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта!».

Наприкінці зустрічі медсестри Львівщини та Рівненщини домовились про проведення спільних конференцій з лідерства в медсестринстві, правові та етичні засади медсестринства.

 

  

Прес-служба  

ГУОЗ ЛОДА  

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

* Фото Ольги Мельник