04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко перевірив роботу Жовківської центральної районної лікарні

МОЗ України

Львівська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

79005, м.Львів, вул. Конопницької, 3 тел.(032) 276-45-92, тел/факс.(032) 275-60-37
www.uoz.lviv.ua

Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко перевірив роботу Жовківської центральної районної лікарні

Прес-реліз

Галузь охорони здоров’я Жовківського району, а саме сюди цього разу завітав начальник Головного управління охорони здоров’я ЛОДА С. Федоренко, відзначається в першу чергу тим, що за останні роки в районі спостерігається позитивна динаміка демографічних показників. Зростає народжуваність, знижується загальна смертність, покращуються показники природного приросту. На теренах Жовківщини активно впроваджується первинна медико санітарна допомога на засадах сімейної медицини. За роки незалежності у Жовківському районі розпочали функціонування 10 лікарських амбулаторій сімейної медицини. Остання у 2009 році.
Станом на сьогоднішній день в районі функціонує 33 дільниці сімейної медицини на яких обслуговується 51,2% населення Жовківщини.
Начальник Головного управління охорони здоров’я оглянув всі відділення ЦРЛ, ознайомився з ходом реконструкції хірургічного, та відвідав пологовий відділ лікарні де, особисто від себе, подарував породіллям набори для новонароджених.


До речі, пологовий відділ, дитяча консультація, жіноча консультація та дитяче відділення центральної районної лікарні мають статус ЮНІСЕФ «Лікарня доброзичлива до дитини».
На зборах трудового колективу С. Федоренко уважно вислухав керівництво лікарні та інших медичних працівників, щодо майбутніх планів подальшого розвитку медицини Жовківського району, обіцяв посприяти у вирішенні різноманітних нагальних потреб.

 

 


Завершуючи виступ перед колективом ЦРЛ С. Федоренко сказав, що це його 16 плановий виїзд у медичні заклади області. Такі поїздки відбуватимуться і надалі. «Адже сидячи в кабінеті, неможливо уявити стан справ і реальні можливості вирішення проблем на місцях», – зазначив керівник медичної галузі області.

О. Гончарук
Прес-служба ГУОЗ ЛОДА
Тел. 276-23-60
e-mail:locz@mail.lviv.ua