20 травня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM







"Право на вільний вибір лікаря"



"Програма "Доступні ліки"



"Карта аптек"



"Як атономізувати лікарню"



"Робота скринінгових центрів"



"Проект Twinning"


Рівненські медичні ралі-2012. Львів'яни серед перможців

Інформаційне повідомлення

 

"Рівненські медичні ралі-2012. Львів'яни серед перможців"

 

 2012 року  у с. Жобрин на Рівненщині відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Єдина система екстреної медичної допомоги. Створення та перспективи розвитку в Україні» та IV Міжнародний чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги «Рівненські медичні ралі-2012».

 Ці заходи внесені в Реєстр зїздів, конгресів, симпозіуміфв, науково -практичних конференцій МОЗ України та НАМН України на 2012рік.

 Учасниками конференції були представники МОЗ України, Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови Рівненської облдержадміністрації, начальник Рівненського обласного управління охорони здоров’я, керівники станцій та відділень швидкої медичної допомоги, територіальних центрів медицини катастроф, лікарі-практики. Були і закордонні гості з Республіки Польща, Росії, Литви, Данії.

 
 

На конференції розглядались підсумки реформування екстреної медичної допомоги в пілотних регіонах України, шляхи вирішення проблем у службі дошпитального етапу, інноваційні впровадження в системі надання екстреної медичної допомоги та підготовка служб до проведення в Україні футбольного чемпіонату Євро - 2012.

      Львівщину також представляла команда Обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, команда Львівської станції швидкої медичної допомоги та команда клінічного госпіталю державної прикордонної служби.



 

              Учасниками змагань були 33 команди, серед яких – три бригади приватних медичних установ з України та чотири закордонні екіпажі..

           Конкурсні завдання складали лікарі-практики зі Львова, Тернополя, Києва, Рівного які і були суддями при виконанні цих завдань.
 
 
Змагання були напруженими та відповідальними, оскільки враховувались всі деталі при виконанні – форма одягу, наявність засобів особистої безпеки, злагодженість роботи всіх членів команди, знання та застосування європейськиї стандартів надання медичної допомоги у позашпитальних умовах, тестовий контроль знань, вміння водія володіти навиками проведення серцево-легеневої реанімації, надання медичними працівниками бригади фахової допомоги при тих чи інших станах умовно «потерпілим» та «хворим».

   Бригади повинні були визначити стан «потерпілих» та надати їм допомогу при дорожньо-транспортній пригоді, враховуючи, що вантажівка перевозила небезпечний груз, вміти прийняти «вдома» пологи, зібрати анамнез, обстежити та надати допомогу «іноземцю» (а це потребувало знань англійської мови).

   Особливо важким було завдання що мало назву «дискотека». За легендою необхідно було надавати як медичну так і психологічну допомогу «потерпілим», які були «заручниками терористичного акту» та звільнити після проведеної рятувальної операції. При виконанні цього завдання в осередку екстреної події одномоментно працювали чотири команди і необхідно було застосувати правила медичного сортування. Бригада Львівського центру медицини катастроф, при проходженні цього етапу, відмінно виконала всі вимоги та отримала максимально високу суддівську оцінку, заробивши при цьому додаткові заохочувальні бали.

 

              Суддівська колегія у присутності апеляційних суддів за сумою набраних балів визначали переможців. Команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф посіла друге призове місце серед національних державних служб швидкої медичної допомоги. Від італійської фірми SPENCER наша команда за продемонстровану високу професійну майстерність отримала нагороду – спінальну дошку TANGO, яку вручив Михайло Стрельніков - начальник відділу екстреної медичної допомоги Департаменту розвитку медичної допомоги МОЗ України.  

 

     Прес-служба

    ГУОЗ ЛОДА

                                                                                                              т. 276-23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua