27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Урочистості з нагоди 10-ї річниці Асоціації медичних сестер


Інформаційне повідомлення 

Урочистості з нагоди 10-ї річниці Асоціації медичних сестер

 

          Асоціації медичних сестер Львівської області виповнилось 10 років.

 Сьогодні у лікуавально-профілактичних закладах області працює 24 тисячі 104 молодших медичних спеціаліста: з них 18251 медичних сестер, 18 заступнників головного лікаря з медсестринства, 128 головних медсестер ЛПЗ, 945 старших медсестер відділень. На Львівщині створено 57 районних та міських осередків асоціації, в яких нараховується 5621 медична сестра-член ЛОАМС.

Урочистості з нагоди 10-річчя асоціації відбулися 28 березня у Львівському Національному Академічному театрі опери і балету ім.С.Крушельницької.


    

Участь в урочистому святкуванні брали: заступник голови - керівник апарату Львівської облдержадміністрації І.Груник, голова комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Я.Качмарик, президент асоціації медсестер України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з медсестринської справи Г.Івашко, в.о. начальника ГУОЗ ЛОДА О.Середа, представники асоціацій медсестринської справи Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини та регіонів України.

У своєму вітальному слові заступник голови - керівник апарату Львівської облдержадміністрації І.Груник зазначив, що медсестринська ланка – це основа медицини.Він подякував медсестрам за нелегку працю і нагородив кращих з них грамотами Львівської ОДА та подяками.

Президент асоціації медсестер України Г.Івашко зазначила, що саме у Львові був започаткований перший випуск бакалаврів з медсестринської справи і ЛОАМС входить до десятки кращих асоціацій медсестер України.

У цей урочистий день слова подяки звучали на адресу всіх, дотичних до благородної справи медсестринства: ГУОЗ ЛОДА, обкому профспілки медичних працівників Львівщини, ЛНМУ ім.Д.Галицького, медичних коледжів ім. А.Крупинського та післядипломної освіти, спонсорам Львівської асоціації медсестер фірмам „Лізоформ медікал” та „Юрія-Фарм”.

 

Олена Гончарук

   Прес-служба

    ГУОЗ ЛОДА

                                                                                                              т. 276-23-60

E-mail:locz@mail.lviv.ua