04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко перевірив роботу Турківської ЦРЛ

МОЗ України

Львівська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

 

79005, м.Львів, вул. Конопницької, 3 тел.(032) 276-45-92, тел/факс.(032) 275-60-37
www.uoz.lviv.ua

 

Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко перевірив роботу Турківської ЦРЛ

Інформаційне повідомлення

Черговим медичним закладом, який відвідав начальник Головного управління охорони здоров’я ЛОДА С. Федоренко стала Турківська центральна районна лікарня.
Мережа лікувально-профілактичних закладів віддаленого гірського району Львівщини це центральна районна, 1 міська та 3 дільничних лікарні, 9 амбулаторій, 57 фельдшерсько-акушерських пунктів що обслуговують 54 тисячі місцевого населення.


Начальник ГУОЗ ЛОДА оглянув реконструйовані приміщення терапевтичного і неврологічного відділення, відзначив зразковий стан лабораторного відділення, завітав у палати стаціонару, де поспілкувався із пацієнтами.
Зустріч з членами трудового колективу завжди завершує візити керівника медичної галузі області до лікувально-профілактичних закладів. Так було і у Турківській ЦРЛ.
Зокрема, С. Федоренко зазначив, що кількість звернень громадян щодо роботи центральної районної лікарні є зовсім незначною і стосуються вони лише дрібних недоліків. «Це свідчить, перш за все про позитивний клімат у колективі, увагу і хороше ставлення до пацієнтів, за яке вони щиро дякують медикам», — сказав С. Федоренко.
Начальник Головного управління охорони здоров’я ЛОДА уважно вислухав членів трудового колективу, їх пропозиції та бачення шляхів вирішення проблемних питань.


Підтвердив необхідність придбання нових ліжок для пологового відділення та рентгенологічної апаратури. Окрім цього, С. М. Федоренко пообіцяв колективу лікарні звернутись до обласної адміністрації із клопотанням щодо виділення коштів на реконструкцію хірургічного відділення.
Під час зустрічі начальник ГУОЗ ЛОДА розповів присутнім про поетапне реформування галузі охорони здоров’я. На завершення зустрічі С. Федоренко зазначив, що Головне управління охорони здоров’я завжди відкрите для звернень пацієнтів і медиків та готове до співпраці.

 

О. Гончарук
Прес-служба ГУОЗ ЛОДА
Тел. 276-23-60
e-mail:locz@mail.lviv.ua