04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Зміни у порядку проведення медоглядів учнів загальноосвітніх шкіл

Зміни у порядку проведення медоглядів учнів загальноосвітніх шкіл

Нещодавно внесено зміни у порядок проведення профілактичних оглядів. Їх коментує начальник відділу материнства і дитинства Головного управління охорони здоров’я ЛОДА Л. Кутневич: „Відтепер медичні профілактичні огляди проводитимуться виключно у присутності батьків або інших законних представників дитини тільки у лікувально-профілактичних закладах за місцем спостереження дитини упродовж календарного року.
Медичні огляди можуть бути проведені також під час стаціонарного лікування дитини, незалежно від рівня надання медичної допомоги ЛПЗ і місцем проживання учня.

Наказом затверджена Схема періодичності обов’язкових профілактичних медичних оглядів:
* 6,11 років - 1 раз в рік (дит. хірург, офтальмолог, стоматолог, інші спеціалісти за показами, аналіз крові);
* 7,8,9,10,12,13 років - 1 раз в рік лікарем-педіатром або сімейним лікарем, інші спеціалісти та додаткові методи досліджень за показами;
* 14,15 років - 1 раз в рік (стоматолог, гінеколог дитячий за показами, дит. хірург, ендокринолог, психолог за показами, флюорографія, аналіз крові);
* 16,17 років - 1 раз в рік (стоматолог, гінеколог дитячий за показами, флюорографія).

Щорічно медичною сестрою проводиться перевірка гостроти зору, слуху, постави та плантографія (перевірка на плоскостопість).
За результатами огляду видається довідка встановленого зразка для подання її медичному працівнику загальноосвітніх навчальних закладів. Результати медичного огляду дійсні упродовж року.

В сільській місцевості медичні огляди можуть проводитись медичними працівниками обласних, районних та міських ЛПЗ на базі територіальних центральних районних лікарень, центральних міських лікарень.”

 

Прес-служба ГУОЗ ЛОДА
tel 276-23-60
E-mail:locz@mail.lviv.ua.