04 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко відвідав Старосамбірський район

Начальник ГУОЗ ЛОДА С. Федоренко відвідав Старосамбірський район

Інформаційне повідомлення

Начальник Головного управління охорони здоров’я ЛОДА С. Федоренко відвідав Старосамбірську центральну районну лікарню.

http://inno.abktech.com.ua/files/img_6392-1.jpg       http://inno.abktech.com.ua/files/img_6408-1.jpg


У цьому віддаленому гірському районі діють 83 фельдшерсько-акушерські пункти, 7 лікарень та 10 амбулаторій сімейної медицини.

Керівник медичної галузі області оглянув терапевтичне, хірургічне, педіатричне та пологове відділення ЦРЛ. Побував в операційних блоках, рентгенкабінеті, реанімаційному відділенні, перевірив стан роботи харчоблоку, пральні та котельні медичного закладу. Поцікавився як підготувались медики до роботи ЛПЗ у зимовий період.


Особливу увагу звернув С. Федоренко на забезпечення лікувальних закладів району медичним обладнанням. Адже в районі вкрай необхідно обновити застаріле рентгенологічне та ендоскопічне обладнання.


На зустрічі з членами трудового колективу С. М. Федоренко подякував медикам за кропітку працю в умовах хронічного недофінансування районних закладів. «Я проаналізував усі звернення до ГУОЗ ЛОДА за останній час і не знайшов жодної скарги, яка б стосувалася Старосамбірської ЦРЛ, — сказав С. Федоренко, — натомість сьогодні почув багато подяк від пацієнтів».

http://inno.abktech.com.ua/files/img_6430-1.jpg        http://inno.abktech.com.ua/files/img_6423-1.jpg


Зважаючи на це, начальник ГУОЗ ЛОДА доручив головному лікарю подбати про заохочення працівників грамотами Міністерства охорони здоров’я та преміями.


Завершуючи зустріч з колективом Сергій Федоренко повідомив, що з метою успішного поетапного реформування галузі у Головному управлінні проводитимуться наради, на яких кожен керівник лікувального закладу області зможе висловити свої побажання і бачення проблем.

О. Гончарук
Прес-служба ГУОЗ ЛОДА
Тел. 276-23-60
e-mail:locz@mail.lviv.ua