22 жовтня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Епідемічна ситуація на Львівщині погіршується: медики закликають вакцинуватись і дотримуватись заходів безпеки

 28.09.2021

Епідемічна ситуація на Львівщині є доволі напруженою і дещо погіршується. За вчора провели понад 1600 досліджень, з них у 427 осіб підтвердили діагноз коронавірусної інфекції.
Про це повідомив сьогодні під час брифінгу Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.
“Якщо ще два тижні тому кількість підтверджених випадків становила близько двохсот, то на сьогодні ця цифра є вдвічі більшою. Кількість госпіталізованих людей теж досить значна, сумарно їх вже більше 1600”, - зазначив Олег Когут.
Також він наголосив, незалежно від того, у якій зоні епіднебезпеки Львівщина перебуватиме, носіння масок ніхто не скасовував і це є перший найпростіший профілактичний захід, щоб вберегти себе від захворювання. Окремо Олег Когут акцентував на важливості вакцинації і область повністю забезпечена вакцинами.
“На Львівщині вакцинувались понад 751 тисяча осіб, вважаю, що цей показник є не достатнім на сьогодні, це 16, 5 % дорослого населення. Для того, щоб створити популяційний імунітет, нам необхідно вакцинувати хоча б у п’ять разів більше людей. Можливості вакцинації є. Як збоку медичної мережі, то в області функціонує 181 пункт щеплення, працює понад сто вакцинальних бригад, так із боку кількості: наявна достатня кількість вакцин. Це і AstraZeneca, якої є близько 160 тисяч доз, CoronaVAС- приблизно 200 тисяч. Минулого тижня ми отримали велику кількість вакцини «Pfizer», це близько 48 тисяч доз. Сьогодні підписане погодження на отримання ще 27 тисяч доз, очікуємо цього тижня поставку”, – наголосив Олег Когут.
Нагадаємо, «ковідними» визначені 15 лікарень Львівщини, вчора внесли до переліку ще Львівський обласний клінічний перинатальний центр.
 
 
Прес-служба ЛОДА