22 жовтня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


26 вересня – Всесвітній день контрацепції

 26.09.2021

Всесвітній день контрацепції щорічно відзначається 26 вересня. Місія цього дня - підвищити обізнаність про всі доступні методи контрацепції та дати можливість молодим людям робити усвідомлений вибір щодо свого сексуального та репродуктивного здоров’я.
"Необхідно покращити розуміння корисності контрацепції у боротьбі з хворобами, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ та небажану вагітність, що найчастіше призводить до абортів з високим ризиком  материнської смертності. Це також покращуватиме методи контролю народжуваності, доступних жінці та її партнеру, щоб вони могли прийняти обґрунтоване рішення щодо свого репродуктивного здоров’я", - зазначила Марія Малачинська, експерт департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я та планування сім'ї.
Ця глобальна кампанія пропагує кращу освіту, пов’язану з безпечним та захищеним сексом. У 2021 році, коли пандемія COVID-19 змінила життя у всьому світі, прийняття правильних рішень щодо контрацепції може бути складнішим, але це не менш важливо, особливо для молодих людей, які прагнуть створити фундамент свого майбутнього.