27 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Семінар-нарада "Медсестринство Львівщини – досягнення та перспективи"

  Інформаційне повідомлення

«Семінар-нарада «Медсестринство Львівщини – досягнення та перспективи»

 

6 грудня 2011 року відбулася спільна семінар-нарада заступників головних лікарів з медсестринства, головних (старших) медсестер ЛПЗ області та співробітників кафедри організації і управління охороною здоров’я ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького «Медсестринство Львівщини – досягнення та перспективи».


Завідувач кафедри організації і управління охороною здоровя ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького Олег Любінець та старший викладач кафедри організації і управління охорони здоровя ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького Орест Ходор розповіли учасникам семінару про кадрове забезпечення охорони здоровя України в умовах реформування галузі. Олег Любінець зазначив, що ключовим елементом в забезпеченні розвитку системи охорони здоровя є належне її фінансування. Найпоширенішими проблемами для кадрових ресурсів охорони здоров’я як в Україні, так і у світі залишаються: дефіцит, дисбаланс та неоптимальна комбінація професійних навичок; неадекватний розподіл кадрів; підвищена мобільність і міграція працівників охорони здоров’я; невідповідність цілей стратегій підготовки кадрів і формування політики охорони здоров’я; незадовільне робоче середовище; недосконалість нормативно-правових механізмів; недостатня база знань із питань кадрових ресурсів охорони здоров’я і дефіцит фактичних даних для формування політики і прийняття рішень.


 

Зі звітом про роботу медсестринської служби Львівщини за 2011 рік та завданнями на 2012 рік виступила Наталя Галапац, головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства. Н. Галапац повідомила про фактори пріоритетності впливу медичних сестер та їх організаційно-методична роботу на місцях.

Ірина Шевчук, президент Львівської обласної асоціації медичних сестер поінформувала учасників семінару про роботу ЛОАМС у 2011 році та завдання на 2012 рік.

Про технології лікарняної гігієни розповів О. Ковальський, кандидат медичних наук, асистент кафедри факультетської та шпитальної педіатрії Львівського Національного медичного університету ім. Д. Галицького, медичний директор Компанії «Лізоформ Медікал».

 

 

 

Прес-служба  

ГУОЗ ЛОДА  

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua