04 грудня 2021 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


З 6-го по 13-те квітня в Україні відзначається тиждень громадського здоров’я

 06.04.2021

З 6-го по 13-те квітня відзначається Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я. 7-го квітня світова спільнота відзначає День здоров’я. Саме в цей день у 1948 р. була створена Всесвітня організація охорони здоров’я. Про це під час брифінгу повідомила директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

Вона наголосила, що питання здоров’я сьогодні є важливим як ніколи. В період поширення коронавірусу важливо пам’ятати і про профілактику неінфекційних захворювань та спостереження за хронічними захворюваннями.

«Сьогодні я б хотіла наголосити на побічній шкоді від коронавірусної інфекції. Згідно з аналітичними даними минулого року, маємо зниження рівня багатьох захворювань. Але це не свідчить про зниження рівня захворюваності, це свідчить про зменшення саме  фіксації захворювань. Спостерігається зниження захворюваності на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз, неінфекційні захворювання. Прогнозуємо, що в кінці року буде дуже багато нових випадків занедбаних хронічних захворювань, що спровокує ще більше навантаження на систему охорони здоров’я. Тому сьогодні, в перший день Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, закликаю всіх нас дотримуватися здорового способу життя для того, щоб ми мали можливість працювати і бути здоровими надалі», - зауважила Мар’яна Служинська. 

До неінфекційних захворювань, зокрема, відносять :

 

Прес-служба ЛОДА