12 серпня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Детальна інформація про «Львівський обласний протитуберкульозний санаторій» смт. Немирів

Загальна інформація

Санаторій як юридична особа, створений в 1997 році шляхом передислокації йому подібного з смт.Підгірці Бродівського р-ну в результаті ліквідації останнього з передачею будівель та споруд Львівській картинній галереї. Фактичне становлення санаторію відбувалося на базі оздоровчого  підрозділу «Світлиця», підпорядкованого на той час ЯДГХП «Сірка».

Вищезгаданий підрозділ введений в експлуатацію в 1989р. з метою сезонного оздоровлення дітей Чорнобильської зони. В 1992р. припинив своє функціонування з подальшою обсервацією будівель та споруд, передача яких Міністерству охорони здоров'я від Міністерства промполітики відбулася в жовтні 1996р. власне з метою організації санаторію.

Реконструкція переданих будівель започаткована в 1997р. План її передбачав три етапи. Кожний із них – введення в експлуатацію 100 ліжок.

Перший етап, як найбільш об'ємний, завершився в 2001 році. Тоді ж в травні, санаторій, як лікувальна  установа, прийняв перших 100 пацієнтів. В 2006 році започаткований ІІ етап, протягом якого введено в експлуатацію  рентгендіагностичне відділення та спальний (лікувальний) корпус №6 на 50 ліжок (2008р.) і баклабораторію з приймальним відділенням (2012р.) та ще один спальний (лікувальний) корпус №9 на 50 ліжок (червень 2014р.).

 

Санаторій розташований в мальовничому місці, серед соснового лісу, на відстані 2 км від смт.Немирів, 21км від м.Яворів, як районного центру та 80 км від м.Львів.

Санаторій надає кваліфіковану спеціалізовану цілодобову медичну допомогу хворим дорослого віку на активну  (без бактеріовиділення) і неактивні форми туберкульозу легень та неактивні форми позалегеневого туберкульозу в межах території Львівської області.

Потужність – 150 ліжок.

В своїй діяльності санаторій керується:

Структура закладу 

 

Адміністрація

Лікувально-профілактичний підрозділ: приймальне відділення; лікувальні  корпуси №№1 та 5 - для хворих 5 категорії;  лікувальний корпус №6 для хворих 1 і 2 та 3 категорій; лікувальний корпус №9 - для хворих 4 категорії та 1 і 2  (з високим рівнем ризику МРТБ).

 

Допоміжно-діагностичний підрозділ: клінічна лабораторія; баклабораторія; рентгендіагностичне відділення; кабінети (лікаря-стоматолога;  фізіотерапевтичний; інгаляторій;  лікувальної фізкультури;  електрокардіографії).

Адміністративно-господарський підрозділ: бухгалтерія; відділ кадрів; інженер з охорони праці; харчоблок; клуб; бібліотека; котельня; пральня; дезінфекційна; склад; очисні споруди; господарська служба.

Загальна   площа   території  –  12 га.    Площа    зайнята  під   будівлями – 12627м².

Територія    санаторію    розділена     на   2  умовні  функціональні   зони – господарську та оздоровчу (лікувальну), кожна з яких має окремий  в’їзд.

Першу  з   них   складають:   склади;  котельня; пральня; бокси для транспорту; дезінфекційна;  овочесховище;    корпус     обслуговуючого    персоналу;  адмінкорпус; очисні   споруди;   майданчик     для     автотранспорту.

Другу – баклабораторія з приймальним відділенням, лікувально-діагностичний корпус,    спальні   (лікувальні) корпуси в  кількості 8-и, з яких  задіяні лише 4, решту знаходяться  на обсервації;   літній    клуб і спортивні майданчики та відпочинкове    озеро  (площа   водного   плеса  –  4525 м.²).

Проміжне    становище   на   переході з   однієї зони в іншу займають будівлі  харчоблоку  та  рентгендіагностичного  відділення,  зблоковані  з  клубом  та  складами  відповідно. 

Матеріально-технічна база

 Кадрове забезпечення

Стаціонарна (медична) допомога

Хворі в санаторій поступають  згідно скерувань, виданих санаторно-курортною комісією на базі обласного фтизіопульмоцентру   посередністю районних тубдиспансерів (фтизіатрів) з врахуванням відведених їм місць та правил, регламентованих відповідним наказом ДОЗ від 13.01.15р. №07.

Використання ліжкового фонду:

В санаторії функціонують:

Лікувально-діагностичні кабінети:

Клінічна лабораторія.

Баклабораторія.

Рентгендіагностичне відділення.

Для лікування  хворих видатки на 1 л/день складають в середньому 16 грн. або ж 900грн. на одного хворого протягом року.

Для харчування – 34грн. щоденно.

Для послуг і відпочинку хворих наявні:

Крім щотижневих дискотек проводяться культмасові заходи, зокрема традиційні (до Різдвяних свят, до дня Матері та медичного працівника, тощо) і тематичні (Шевчкенківські дні, до дня І.Франка, до дня УПА, тощо).

Керівництво санаторієм здійснює головний лікар Гасиджак Роман Степанович:

 

        Головний лікар                                                                                     Р.Гасиджак