10 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-анонс Прес-ланч «Нові препарати в лікуванні туберкульозу»

 12.08.2019

14 серпня 2019 року об 11:00 год. у Львівському прес-клубі (проспект Шевченка,11) відбудеться прес-ланч «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності». Захід організований Благодійною організацією «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» і «TBpeopleUkraine».

Учасники прес-ланчу:

  • Любомир Рак – генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Руслана Тупичак – завідувач хіміорезистентного відділення Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Ганна Кулик – менеджер по роботі з громадськістю відділу МіО Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Сергій Миронюк – заступник керівника Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів».

Будуть обговорюватись наступні питання:

  • Як пацієнт-орієнтовані моделі лікування туберкульозу можуть покращити сумну статистику захворюваності та смертності і чи дійсно не всі хворі на туберкульоз становлять небезпеку для оточуючих?
  • Наскільки державні та місцеві органи влади готові до рішучих кроків для подолання багаторічної епідемії в країні і яка доля Національної програми протидії туберкульозу в Україні?
  • Чи готові громадяни прийняти нові моделі лікування, в яких буде враховано досвід людей, які подолали хворобу, і що робить громадянське суспільство для забезпечення переходу до пацієнт-орієнтованих моделей протитуберкульозної допомоги?

 

 

 

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua