16 грудня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-анонс Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань»

 27.05.2019

За підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, 31 травня – 1 червня  2019 року о 10 год. в готелі «Дністер» (вул. Матейка, 6) відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань». На конференцію запрошені – ендокринологи, терапевти, сімейні лікарі, акушер-гінекологи, неврологи, кардіологи з усіх регіонів України.

В програму конференції включені доповіді провідних ендокринологів, діабетологів, акушер-гінекологів, кардіологів, неврологів, офтальмологів України та країн Європи.

У рамках конференції будуть проведені майстер-класи та розбори клінічних випадків за участю провідних фахівців різних спеціальностей.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua