22 січня 2020 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


У Стрийській лікарні встановили сучасне рентгенівське обладнання

У Стрийській лікарні встановили сучасне рентгенівське обладнання

Голова Львівської обласної державної адміністрації  Цимбалюк М.М. та начальник головного управління охорони здоров’я ЛОДА Федоренко С.М. провели у Стрийській центральній міській лікарні  урочисте відкриття нового рентген-діагностичного обладнання (цифрової дистанційно-керованої рентген-діагностичної системи HF-51) .

  

Придбання цієї системи здійснено за рахунок коштів «Львівтрансгаз» - генеральний директор Мельник Л.І.

На урочистій церемонії були присутні міський голова м. Стрия Шрамовят Р.Є., заступник генерального директора «Львівтрансгаз Деркач М.П., начальник відділу охорони здоровя виконкому Стрийської міської ради Бегей О.М .

Голова облдержадміністрації та начальник головного управління охорони здоровя  ознайомились з роботою лікарні та привітали медичних працівників з новим придбанням.

«Важливо, аби люди, котрі проживають не у обласних центрах мали змогу отримати якісне медичне обстеження», - зазначив начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Сергій Федоренко. – Адже, надання високоякісної діагностики – це першочергове завдання, яке сьогодні стоїть перед галуззю охорони здоров’я Львівщини».

Окрім цього, як зазначив головний лікар Стрийської центральної міської лікарні Микола Лафінчук, співпраця із компанією «Львівтрансгаз» буде продовжена. Так, нині уже є домовленість про виділення ще цього року коштів в сумі 1,1 млн. гривень на сучасну мамографічну систему.

Універсальний рентгенівський комплекс розрахований на  три робочих місця та використовується для роботи у стаціонарних  рентген-кабінетах для проведення рентгенографії на столі  знімків з плаваючою декою та на вертикальній стійці знімків. Вартість медичного обладнання – 1,2 мільйона гривень. Придбання дороговартісного устаткування - це результат співпраці міської влади, обласної адміністрації та керівництва компанії «Львівтрансгаз», яка виділила кошти.

 

Довідково: універсальний рентгенівський комплекс розрахований на  два робочих місця, використовується для роботи у стаціонарних  рентген-кабінетах для проведення рентгенографії на столі  знімків з плаваючою декою та на вертикальній стійці знімків.

Технічна характеристика:

-    сучасна дистанційно керована система;

-    на 3 робочих місця, включаючи:

 -два (2) рентгенівських діагностичних стола та вертикальну стійку;

  -сучасний потужний високочастотний генератор;

-    функцію цифрової рентгеноскопії;

-    функцію томографії;

-    цифрову обробку зображення.

Опис обладнання:

-Телекерований діагностичний поворотний стіл-штатив з рентгенівським випромінювачем. Моторизованою декою, автоматичним екранно-знімальним та компресійним пристроєм;

Керування-дистанційне.

Розташування рентгенівського випромінювача-над столом.

Кути нахилу столу: +90ґ до -25ґ.

-Компресія, електропривод, сила тиску в межах 70-7-100 Н.

-Коліматор: Тип коліматора – автоматичний, фокусна відстань, не менше 1100 мм.

-Переміщення екранно-знімального пристрою: Вздовж столу, електропривод, не менше 740 мм від 0ґ до +90ґ.

 

Прес-служба 

ГУОЗ ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua