26 березня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-анонс Науково-практична конференція «День аритмології у Львові»

 05.02.2018

8 лютого 2018 року о 10.00 год. у готелі «Львів» (пр. Чорновола, 7) відбудеться науково-практична конференція «День аритмології у Львові» для лікарів за спеціальностями «загальна практика – сімейна медицина», «кардіологія», «внутрішні хвороби», «неврологія».

Захід організований Національним науковим центром «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України разом з ГО "Всеукраїнська Асоціація кардіологів України", ГО "Всеукраїнська Асоціація аритмологів України" за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру.

Програма цього року спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики - сімейних лікарів. Вона стосується імплементації новітніх досягнень і можливостей в лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань, в тому числі аритмій серця.

Реєстрація учасників з 9.30

 

Програма

 

  

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua