18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-анонс Підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»

 04.10.2017

9 жовтня 2017 року о 12.00 год. у 257 кабінеті Львівської обласної державної адміністрації (м.Львів, вул. В.Винниченка, 18) відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я».

Метою заходу є організація спільних дій, спрямованих на ефективне використання потенціалу державних, міжнародних донорських, громадських та благодійних організацій, розвиток партнерства у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, вірусних гепатитів і туберкульозу, а також необхідність протидії хворобам шляхом запобігання інфікуванню та забезпечення лікування, догляду та підтримки хворих.

                                                                                                 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua