19 жовтня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Інформаційні матеріали

19.10.2018

20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак грудної залози

З 2005 року в Україні щорічно відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак грудної залози. Його було засновано, щоб привернути увагу громадськості до стрімкого зростання показників захворюваності на рак грудей в Україні. Мета заходів цього Дня підвищити поінформованість  населення щодо проблем раку грудної залози та наголосити на важливості діагностики захворювання на ранніх стадіях для належного лікування.

детальніше...


18.10.2018

Прес-анонс

Семінар «Організація, діагностика, інтенсивна терапія (від немовлят до геріатричних пацієнтів)» 

 

У рамках реформування післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів, вперше в Україні,  22-23 жовтня 2018 року о 9.00 год. на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти (вул. Липинського, 54, 2-ий поверх) відбудеться семінар: «Організація, діагностика, інтенсивна терапія (від немовлят до геріатричних пацієнтів)».

 ...детальніше


12.10.2018

13 жовтня - Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги

Щорічно в другу суботу жовтня відзначається Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги. Цей день покликаний привернути увагу людей до проблем невиліковно хворих, підвищити рівень хоспісної та паліативної допомоги шляхом широкого обговорення в суспільстві даної теми, підвищити обізнаність та розуміння медичних, соціальних і духовних потреб паліативних хворих і їхніх сімей.

детальніше...


11.10.2018

11 жовтня - Всесвітній день захисту зору

Кожного другого четверга у жовтні відзначається Всесвітній день захисту зору, коли люди повинні замислитись про можливості профілактики сліпоти та проблем, пов’язаних із зором, адже три чверті випадків таких захворювань можуть бути попереджені або вилікувані.

детальніше...


10.10.2018

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я відзначають 10 жовтня, починаючи з 1992 року. Цей день було засновано з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Тема Всесвітнього дня психічного здоров’я у 2018 році – "Молоді люди та психічне здоровя в сучасному світі, що змінюється". Проблематику цьогорічної теми вирішено зосередити на особах віком 14-28 років.

детальніше...


1.10.2018

Правець: як захиститись

На Львівщині зафіксовано перший за 10 років випадок правця серед дорослих. До реанімації Львівської обласної клінічної лікарні у важкому стані потрапила потрапила 87-річна мешканка Яворівського району, у якої діагностували правець.

Прогнозують, що в найближчому майбутньому такі випадки можуть почастішати і серед дітей, і серед дорослих через відмову людей від вакцинації.

детальніше...


 

24.09.2018

Отруєння грибами: як запобігти

Гриби належать до «важкої» їжі, оскільки, крім корисних білків, жирів, вуглеводів, деяких вітамінів (В1, РР) та мінеральних речовини (фосфор), до їхнього складу входить клітковина та хітин, який майже не перетравлюється в шлунково-кишковому тракті.

Вживання грибів не рекомендоване вагітним, жінкам, які годують грудьми, людям похилого віку та дітям до 12 років.

Правила збирання та приготування грибів

детальніше...


 

19.07.2018


19.07.2018

 


 13.07.2018

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

 

Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

...детальніше


02.04.2018

Почни медичну реформу з себе – обери свого лікаря вже сьогодні!

...детальніше


 02.04.2018

 

...детальніше 


19.03.2018 

Чому для підписання декларації бланки не потрібні. Відповідаємо на поширені питання про вибір лікаря

Розповідаємо, де взяти бланки декларацій і хто їх заповнюватиме, чи потрібно попередньо записуватись на підписання декларації і які документи треба мати з собою.

детальніше... 


19.03.2018

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

детальніше...