18 серпня 2022 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Інформаційні матеріали

08.07.2022

8 липня - Всесвітній день боротьби з алергією

За ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і Всесвітньої алергологічної організації (WAO) 8 липня відзначається Всесвітній день боротьби з алергією. Метою дня є підвищення обізнаності про важливість лікування та профілактики недуги.

...детальніше


 25.06.2022
25 червня - Всесвітній день вітіліго 
 

 

Так звана лейкодермія або «біла проказа», є аутоімунним захворюванням, при якому імунна система організму атакує здорові клітини, які виробляють меланін. Саме цей пігмент надає шкірі колір. Коли клітини гинуть, з’являються білі плями. Вони можуть локалізуватись як на певній ділянці, так і розповсюдитись по всьому тілу.
...детальніше 

17.06.2022

З Днем медичного працівника!

Шановні наші медики, лікарі, ескулапи, цілителі, стражі здоров’я, служителі панацеї, фармацевти, медсестри, фельдшери, нащадки Гіппократа...мільйони слів об'єднує одне значення, яке сформувало особисту і чутливу сферу нашого життя. В цій професії завжди присутня безперервна боротьба, без компромісів і перемир'я, тут не має місця для вагань, тут люди зі стражданнями знаходять внутрішнє зцілення, навіть у розпал невиліковної хвороби. 

Медики це не тільки фахівці, професіонали своєї справи, зараз ви справжні борці за мирне, здорове та квітуче життя. Ви вистояли перед лицем невідомої хвороби, вистоїте і зараз, перед лицем війни. Ви сильні, відважні і непереможні. Роблячи висновки, ви рухаєтесь вперед, вірите в неймовірне та робите неможливе. Кожного разу будуючи свою віру, ви боретесь з невідомістю, де немає гарантій, тільки можливості.

Хочемо кожному медичному працівнику побажати міцного здоров'я, щастя, родинного затишку та незламного духу. Підхоплюйте нові знання, надихайте своїм прикладом, підштовхуйте галузь до нових відкриттів, вірте в себе та будуйте свій шлях, слідуйте законам медицини і не відвертайтесь від того, чому вас навчали. Боріться за свої мрії, діліться радістю, цінуйте близьких та оберігайте пацієнтів. Нехай труднощі загартовують, віра в себе слугує міцною опорою, а ілюзії та страхи долає міць вашого професійного слова. Зі святом!  

З повагою, департамент охорони здоров'я Львівської ОДА!