18 липня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Прес-анонс Лекція «Кашлюк. Чим небезпечна ця хвороба»

 08.06.2017

Кашлюк сьогодні вкладає на лікарняні ліжка все більше і більше малюків і дорослих. Захворюваність зросла в 5 разів за останні 10 років. В той же час, рівень вакцинованих не досягає і 50%, що сприяє розповсюдженню збудника. Хто бачив хворого на кашлюк - ніколи його не забуде. Лікування важке і багатьом хворим потрібен кисень. У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні є негайна потреба у Портативному кисневому концентраторі (наприклад, M50 HEACO 5 літрів). Ціна питання 15 000 грн. 

З метою допомоги хворим на кашлюк дітям, 12 червня 2017 року об 15.00. в актовому залі Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (вул. Пекарська, 54) відбудеться лекція на тему – «Кашлюк. Чим небезпечна ця хвороба» за участю Ради молодих лікарів та лікарів-інфекціоністів. Благочинні внески будуть скеровані на придбання кисневого концентратора.

Ваша допомога дуже потрібна дітям!


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua