26 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Третя регіональна науково-практична конференція Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини "Медсестринство без кордонів"


08-09.11.2012 р. в санаторії Татранська Котліна м. Високі Татри, Словаччина відбулася третя регіональна науково-практична конференція Асоціації медичних сестер та акушерок Словаччини „Медсестринство без кордонів”, в якій прийняли участь президенти Асоціацій та медичні сестри, акушерки Словаччини, Чехії, Польщі. Від України участь у конференції прийняли заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, головний позаштатний спеціаліст  ГУОЗ ЛОДА з медсестринства Галапац Н.Б., президент Львівської обласної асоціації медсестер Шевчук І.Б.  

           

      Основні питання, які прозвучали на конференції: досягнення і перспективи розвитку медсестринства у вищевказаних країнах, післядипломне навчання медичних сестер та акушерок, медсестринство в пульмонології та фтизіатрії, розвиток комунікацій у медсестринстві та інші.

     В ході зустрічі були обговорені питання про співпрацю між асоціаціями медичних сестер України, Польщі та Словаччини з директором департаменту розвитку медсестринства МОЗ Польщі Беатою Холевською, президентом  Асоціації медичних сестер і акушерок Польщі Граджиною Павелчик та президентом регіональної Асоціації медичних сестер і акушерок  Високі Татри Лукашем  Кобером.