04 жовтня 2022 р.

Як до нас доїхати

GMM

Розподіл кисневих концентраторів:

🔻 Розпорядження голови ОДА від 11.10.21 № 999 -0-5-21 Про розподіл кисневих концентраторів між ЗОЗ
🔻 10 04.10.21 Додаток 1 Критерії розподілу кисневих концентраторів станом на 04.10.21
🔻 10 04.10.21 Додаток 2 Перелік отримувачів концентраторів станом на 04.10.21


"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


«Прес-конференція «Наступ грипу та менінгококових інфекцій на Львівщині»


3 жовтня 2011 р. у Львівському прес-клубі реформ відбулася конференція «Наступ грипу та менінгококових інфекцій на Львівщині».

         У заході брали участь в.о. головного державного санітарного лікаря Львівської області О.Когут, головний позаштатний епідеміолог ГУОЗ ЛОДА, завідувач епідеміологічним відділом обласної СЕС Н.Тімко, начальник відділу медичної допомоги дорослому населенню Головного управління Львівської ОДА О.Поляков, завідувач реанімаційним відділенням обласної клінічної інфекційної лікарні В.Токарєв.

         Прес-конференцію розпочав в.о. головного державного санітарного лікаря Львівської області О.Когут, який ознайомив присутніх з епідситуацією з ГРВІ та грипу на Львівщині. Він, зокрема, зазначив, що ситуація є характерною для цього періоду, хоча від кінця серпня захворюваність на ГРВІ та грип в області зростають. І хоча Львівщина ще далека від перевищення епідпорогу, за минулий тиждень на ці хвороби в області захворіло 3328 осіб, що становить 44,4 особи на 10 тисяч населення(це вдвічі нижче епідпорогу).

         Завідувач епідеміологічним відділом обласної СЕС Н.Тімко розповіла про особливості епідемічного процесу. Так, у наступному епідемічному сезоні, в Україні прогнозується переважна циркуляція вірусів грипу А(Н3N2), а саме штаму А/Перт/16/2009, який не реалізував у країні свої епідемічні властивості. Також можлива циркуляція вірусів грипу А/Каліфорнія/07/2009(Н1N1) та В/Брізбен/60/2008.

         «Чітко назвати дату початку епідемії неможливо. Орієнтовно пік припаде на січень 2012 року. Епідемія, за оцінками фахівців очікується помірною. Проте, не слід займатися самолікуванням і при найменших ознаках захворювання необхідно звертатись до лікаря . Не варто забувати, що найкращий захід від грипу-це щеплення. Обовязково слід щепитися особам, які мають хронічні соматичні захворювання. В даний час на території України зареєстровано 6 вакцин. Проте щеплення ще не розпочались», - сказала Н.Тімко.

         Начальник відділу медичної допомоги дорослому населенню Головного управління Львівської ОДА О.Поляков доповів присутнім про підготовку львівських медиків до епідемічного сезону. Зокрема,  він сказав, що в області створено регіональний резерв лікарських засобів і у випадку загострення епідситуації додатково можна розгорнути понад 3 тисячі ліжок.

           Друга частина прес-конференції була присвячена поширенню на Львівщині менінгококових інфекцій. За 2009 рік було зафіксовано лише 28 випадків таких захворювань. В той же час за 9 місяців цього року їх зафіксовано вже  33. 4 випадки завершились летально. З ускладненнями грипу та важким перебігом менінгококових інфекцій учасників прес-конференції ознайомив зав.відділом реанімації обласної інфекційної лікарні В.Токарєв. Він наголосив на тому, що особливо уважними слід бути батькам - у дітей часто спостерігається миттєвий перебіг таких захворювань (від 6 до 12 годин).                                                                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                Прес-служба

                                                                                                       ГУОЗ ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua