29 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Координація взаємодії з волонтерськими організаціями медичного спрямування

 Іжицька Наталія Віталіївна

доцент кафедри сімейної медицини  ФПДО ЛНМУ ім.Д.Галицького, кандидат медичних наук, голова правління ГО "Т-Хелпер"

Електронна пошта: nataizhytska@gmail.com


Спеціалізація: кардіологія, гастроентерологія, загальна практика-сімейна медицина, медицина невідкладних станів.

Іжицька Н.В., закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, лікувальний факультет у 1998 році.

З 1998 по 1999р. лікар-інтерн за спеціальністю “Терапія”.

З 1999 року до вересня 2002 р - лікар приймального відділення КМКЛШМД.

З 2000 р. по 2009 р. працювала лікарем І терапевтичного відділення КМКЛШМД за сумісництвом.

З 2006 року по 2015 рік – асистент кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, кардіолог у Львівській Комунальній міській лікарні швидкої медичної допомоги (КМКЛШМД).

З жовтня 2004 року по грудень 2008 року навчалася в заочній в аспірантурі з фаху „Внутрішні хвороби”, на базі кафедри терапії №3 з курсом сестринської справи, Івано-Франківського національного медичного університету.

 У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Клініко-гемодинамічні закономірності медикаментозної корекції дисфункції міокарда у хворих на алкогольний цироз печінки” за спеціальністю 14.01.36 – гастроентерологія.

З березня 2015 року – на посаді доцента кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ ім.Данила Галицького.

Успішно поєднує викладацьку, лікарську та науково – дослідну  роботу на кафедрі. Приймає активну участь у громадському житті суспільства.

Є автором та співавтором 42 публікацій, 1 деклараційного патента України, 2 інформаційних листів, 3 навчальних посібників, методичних рекомендацій.

З 2010 по 2012 роки була профоргом кафедри. З 2012 року по даний час відповідальна за підготовку до ліцензійного іспиту Крок-3 по факультету.

У 2004 році приймала активну участь як медик –волонтер в організації медичних пунктів на Майдані під час Помаранчевої Революції. Відзначена пам’ятною відзнакою «Учасник Помаранчевої Революції».

У грудні 2013 р.– січні 2014 року працювала як медик - волонтер під час Революції Гідності в медичному пункті Жовтневого Палацу. З кінця січня по травень 2014 р. координатор Львівської філії медичної служби Штабу Національного Спротиву, завданням якої було координувати потоки пацієнтів, які поступали до Львова з Київських закладів ОЗ. З кінця січня 2014 по травень 2014 року в лікарнях, які я курувала, як медик, було проліковано 153 пацієнти, по місту загалом ця цифра складала близько 200 осіб. Організувала лікування та реабілітацію за кордоном близько 60 осіб, яким було забезпечено дороговартісні оперативні втручання, а 14 осіб пройшли реабілітацію у супроводі україномовного психолога у Словаччині та Польші.

З грудня 2013 року є членом медичної експертної ради БФ «Крила надії».

З червня 2014 року організувала ГО «Тактікал медікал хелперс» медиків-інструкторів з тактичної медицини, які провели навчально-тренувальні заняття з тактичної медицини для близько 20 000 військових, мобілізованих та добровольців, відправлених в зону АТО та забезпечили їх індивідуальними медичними аптечками та лікарськими засобами.

Нагороди та відзнаки: