24 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Фтизіатрії

 Рак Любомир Михайлович


генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру

електронна адреса lrfpkldc@gmail.com 

місце, де ведеться прийом громадян: приймальна головного лікаря ЛРФПЦ

 


Після закінчення медичного інституту та інтернатури за спеціальністю отоларингологія у 1985 році був скерований на роботу в Миколаївську ЦРЛ на посаду лікаря-отоларинголога. У 1989 році у віці 28 років з огляду на організаторські здібності був призначений на посаду заступника головного лікаря з лікувальної роботи, а у 1997 році головним лікарем Миколаївської центральної районної лікарні.

З 2000 по 2006 роки під його безпосереднім керівництвом збудовано та відкрито чотири сільські амбулаторії сімейного лікаря, відновлено будівництво пологового будинку в м. Миколаїв. Успішно закінчив у 1999 році Академію державного управління при Президентові України, здобувши ступінь магістра державного управління в галузі охорони здоров’я.

У 2006 році Рак Л.М. призначений на посаду головного лікаря комунальної установи Львівської обласної ради “Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр”. 

Впродовж 2007-2015 років захворюваність та смертність на туберкульоз в області невпинно знижується. Зміцнюється матеріально-технічна база установи в основному завдяки залученню благочинної допомоги як українських меценатів так і з-за кордону. 

Є членом Президії Асоціації керівників медичних установ області. Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами МОЗ України, Львівської ОДА, головного управління охорони здоров’я.