01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Судово-медичної експертизи

Шевчук Микола Миколайович

начальник Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи, кандидат медичних наук,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з судово-медичної експертизи

Особисті контакти: тел. 275-64-97, тел.(факс)275-78-96

Електронна адреса: lvivpekarska61@gmail.com 

Місце де ведеться прийом громадян: «Львівське обласне бюро судово-медичної  експертизи» м.Львів, вул.Пекарська,61


З 01.09.1992 року по 03.07.1998 року навчався у Львівському Державному медичному університеті ім. Д.Галицького на лікувальному факультеті. В 1998 році зарахований лікарем – інтерном у Львівське обласне бюро судово – медичної експертизи. Пройшов інтернатуру з судово-медичної експертизи на базі Київської Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шулика та Львівського обласного бюро судово – медичної експертизи.

З 1999 року по 2007 рік працював лікарем судово – медичним експертом Львівського обласного бюро судово – медичної експертизи.Науковий ступінь, вчене звання, спеціальне звання: кандидат медичних наук, доцент, лікар судово-медичний експерт вищої категорії, першого кваліфікаційного класу.  Присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України» 31.10.2014р. 3агальний стаж роботи 17 років.

З 2007р. призначений на посаду начальника Львівського обласного бюро судово – медичної експертизи та прийнятий на посаду асистента кафедри патологічної анатомії та судової медицини Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького. З 2010 року призначений на посаду доцента у зв’язку з обранням за конкурсом цієї ж кафедри. 

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Морфологічна характеристика ушкоджень заподіяних сучасними пістолетними боєприпасами «Luqer 9,0x19мм» зі спеціальності судова медицина. Шевчук М.М. отримав вищу атестаційну категорію судово – медичної експертизи у 2007 році та підтвердив її у 2013 році.

З 2007 року є головним спеціалістом з судово – медичної експертизи Львівської області. 

За проведену судово – медичну, наукову та громадську роботу нагороджувався почесною відзнакою Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, почесними грамотами МОЗ України, Львівської обласної ради, Головного управління охорони здоров’я та правоохоронних органів.