30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Судинної хірургії

Сорока Тарас Григорович

завідувач відділом судинної хірургії Львівської обласної клінічної лікарні

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з судинної хірургії

 

Попередній запис за телефонами:

Тел.:  275 59 16,  23 68 477 

Електронна адреса: tarasnew@hotmail.com

Особистий прийом громадян з питань лікування судинної патології ведеться за адресою: м.Львів, Личаківський район вул. Чернігівська 7. Львівська обласна клінічна лікарня. Головний корпус. ІІІ поверх. Відділення судинної хірургії. Кабінет завідувача.


Освіта «Вища. Медична».Головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації (ДОЗ ЛОДА) зі спеціальності «Судинна хірургія». Завідувач відділу судинної хірургії центру трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні.

У 1992 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Львівського державного медичного інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». Пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі I та II хірургічних відділень ЛОКЛ. У 1996 році прийнятий на посаду судинного хірурга рентгенхірургічного відділення ЛОКЛ. Спеціалізація з «Судинної хірургії» В КМАПО ім. Шупика (Київ 1999 рік).

На посаді лікаря судинного хірурга відділення судинної хірургії ЛОКЛ з 01.12.2000 р. З 2009 року – завідувач відділу судинної хірургії центру трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні. Стаж роботи за спеціальністю – 19,5 років. Кваліфікаційна категорія з «Судинної хірургії» - «Вища».

Автор та співавтор 42 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Співавтор трьох Патентів України в галузі практичної медицини. 

Іноземні мови: англійська, польська, російська.