01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Пульмонології

Рудницька Надія Дмитрівна

 

завідуюча пульмонологічним відділом Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, кандидат медичних  наук,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з пульмонології

Е-mail: nadya-rud@yandex.ua 

Прийом громадян: ІІІ –й поверх, пульмонологічне відділення, кабінет завідувача пульмонологічним відділенням, кожної середи з 14.00 до17.00  

Телефон: 236-89-39


Досвід роботи

Освіта

Лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту закінчила в 1985 році з відзнакою.

Після закінчення Львівського державного медичного інституту успішно завершила навчання в аспірантурі та захистила дисертаційну роботу з отриманням наукового ступеня кандидата медичних наук в 1991році.

В 1990 р. пройшла 3-місячні курси удосконалення на базі Київського інституту удосконалення лікарів за спеціальністю “Пульмонологія”.

В травні 1995 р. – передатестаційний цикл за спеціальністю “Фтизіатрія та пульмонологія” на базі ФУЛ Львівського державного медінституту.

На базі факультету удосконалення лікарів Кримського медичного університету в 1999 р. пройшла передатестаційний цикл на тематичне удосконалення з “Пульмонології”.

2014р. передатестаційний цикл за спеціальністю «Пульмонологія» при ЛНМУ ім.Д.Галицького.