30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Патологічної анатомії

Рібун Борис Йосипович

начальник Львівського обласного патолого-анатомічного бюро

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з патологічної анатомії

E-mail: lopab@ukr.net

тел. 298-30-25


Освіта: вища, Львівський державний медичний інститут, 1981 р., спеціальність – санітарія, гігієна, епідеміологія.

Службова адреса: м. Львів, вул. Пекарська, 52, 

Закінчив Львівський державний медичний інститут в 1981 р., отримав спеціалізацію з патологічної анатомії у Київському державному інституті удосконалення лікарів у 1987 р. З 1981 р. по 1985 р. працював санітарним лікарем у Тернопільському міському об’єднанні громадського харчування. З 1985 р. працював лікарем-патологоанатомом у Львівській обласній клінічній лікарні. З 1994 р. по 1996 р. – асистент кафедри патологічної анатомії Львівського медичного інституту за сумісництвом.

З 1995 р. – головний позаштатний патологоанатом Головного управління охорони здоровя Львівської обласної державної адміністрації. У 1995 р. – приймав активну та безпосередню участь у створенні Львівського обласного патологоанатомічного бюро та з 1 липня того ж року очолює його по теперішній час.

Нагороджений Почесною Грамотою Міністерства охорони здоровя за значний особистий внесок у розвиток охорони здоровя, високий професіоналізм, відданість справі, високу громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, у 2002 р; Почесною Грамотою Львівської обласної державної адміністрації за особистий внесок у надання висококваліфікованої медичної допомоги потерпілим під час трагедії на літовищі “Скнилів”, відданість справі та активну громадську позицію, у 2002 р;    Почесною Грамотою та Нагрудним знаком Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та обласного комітету Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника України, у 2004 р.;  Подякою Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та обласного комітету Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України за активну діяльність в охороні здоров’я Львівщини, в 2007 р.;  Грамотою Львівського національного медичного університету ім.. Д.Галицького за плідну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, значну допомогу в організації навчального процесу і лікувальної роботи кафедрам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у 2008 р., почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації за особистий внесок у наданні висококваліфікованої  допомоги населенню області під час епідемії грипу у 2009-2010 рр.