19 лютого 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Захисти себе - вакцинуйся!""Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Неонатології

Децик Ольга Ярославівна

 

завідуюча відділом патології недоношених новонароджених

Львівської обласної клінічної лікарні

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з неонатології

email: olga.gera@ukr.net

Телефон робочий: 2757611, 2786285

Прийом громадян проводиться у відділенні патології недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні, вул. Чернігівська 5. 


У 1972 році закінчила педіатричний факультет Львівського Державного медичного інституту. З 1972 по 1975рр. працювала лікарем-педіатром Миколаївської центральної районної лікарні Львівської області. З 1975 по 1978рр. лікарем-педіатром дитячого відділення Львівської обласної клінічної лікарні. З 1978 року по даний час працює завідувачем відділення патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ.

 Упродовж 1994-2002 рр., як керівник відділення, успішно координувала виконання Міжурядової партнерської програми «Неонатологія» (Львів-Детройт), яка здійснювалась за участі Американського міжнародного альянсу охорони здоров'я і за підтримки Американської агенції з міжнародного розвитку та Міністерства охорони здоров'я України. Успішна реалізація Програми була відзначена відвідуванням відділення у листопаді 1997 року першою леді США Гіларі Клінтон.

Стажувалась з неонатології у клініках Німеччини, Польщі  і США. Маю вищу категорію з неонатології. У своїй роботі використовую сучасні чинні протоколи діагностики та лікування новонароджених. Розробляла локальні протоколи для лікування пацієнтів відділення.

З 1993 р.- член Українського лікарського товариства.

З 2007 року по даний час головний позаштатний спеціаліст з неонатології ДОЗ ЛОДА. 

Член Асоціації неонатологів України.

Нагороджена:

У 2004 р. - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України За вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.

27.06.2008 р. - Почесною грамотою за довголітню і сумлінну працю в лікарні від ЛОКЛ

25.11.2008 р. - Почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток медичної допомоги новонародженим дітям, високий професіоналізм, активну громадянську позицію від ГУОЗ

03.12.2008 р. – Почесною грамотою МОЗ України за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони материнства та дитинства, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію від Міністерства охорони здоров'я України.

01.07.2013 р. - Почесною грамотою ДОЗ ЛОДА відзначаючи багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею.

Володію німецькою та польською мовами.