01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Неонатології

Децик Ольга Ярославівна

 

завідуюча відділом патології недоношених новонароджених

Львівської обласної клінічної лікарні

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з неонатології

email: olga.gera@ukr.net

Телефон робочий: 2757611, 2786285

Прийом громадян проводиться у відділенні патології недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні, вул. Чернігівська 5. 


У 1972 році закінчила педіатричний факультет Львівського Державного медичного інституту. З 1972 по 1975рр. працювала лікарем-педіатром Миколаївської центральної районної лікарні Львівської області. З 1975 по 1978рр. лікарем-педіатром дитячого відділення Львівської обласної клінічної лікарні. З 1978 року по даний час працює завідувачем відділення патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ.

 Упродовж 1994-2002 рр., як керівник відділення, успішно координувала виконання Міжурядової партнерської програми «Неонатологія» (Львів-Детройт), яка здійснювалась за участі Американського міжнародного альянсу охорони здоров'я і за підтримки Американської агенції з міжнародного розвитку та Міністерства охорони здоров'я України. Успішна реалізація Програми була відзначена відвідуванням відділення у листопаді 1997 року першою леді США Гіларі Клінтон.

Стажувалась з неонатології у клініках Німеччини, Польщі  і США. Маю вищу категорію з неонатології. У своїй роботі використовую сучасні чинні протоколи діагностики та лікування новонароджених. Розробляла локальні протоколи для лікування пацієнтів відділення.

З 1993 р.- член Українського лікарського товариства.

З 2007 року по даний час головний позаштатний спеціаліст з неонатології ДОЗ ЛОДА. 

Член Асоціації неонатологів України.

Нагороджена:

У 2004 р. - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України За вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.

27.06.2008 р. - Почесною грамотою за довголітню і сумлінну працю в лікарні від ЛОКЛ

25.11.2008 р. - Почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток медичної допомоги новонародженим дітям, високий професіоналізм, активну громадянську позицію від ГУОЗ

03.12.2008 р. – Почесною грамотою МОЗ України за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони материнства та дитинства, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію від Міністерства охорони здоров'я України.

01.07.2013 р. - Почесною грамотою ДОЗ ЛОДА відзначаючи багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею.

Володію німецькою та польською мовами.