22 листопада 2017 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню"


Клінічна фармація

Настюха Юлія Сергіївна

асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії,

медичної стандартизації Львівського національного

медичного університету імені Д.Галицького

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з клінічної фармації

Е-mail:       nastyukha_yuliya@mail.ru   y.nastyukha@gmail.com

Телефон робочий: 2587410
Графік прийому: З 9.00 до 16.00.

Адреса: м. Львів, вул. Миколайчука 11,кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького


Спеціальність: клінічна фармація.

Посада: асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Досвід роботи:

З 2009 р. асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Стаж роботи 7 років.

З 2010 р. член регіонального формулярного комітету у Львівській області.

З 2013 р. працівник Центру фармацевтичної опіки та інновацій в охороні здоров’я України Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

2014-2015 рр. консультант із фармацевтичної опіки Проекту «Здоров'я є пріоритетом. Партнерство медичних університетів Польщі та України на користь підвищення якості медичної опіки польсько-українського прикордоння» (номер контракту IPBU.03.01.00-06-369/11-00), що співфінансується Європейським Союзом у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

2015 р. член робочої групи Центрального формулярного комітету МОЗ України з оптимізації додатку 6 «Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал та фармацевтична опіка, скерована на пацієнта» Державного формуляра лікарських засобів.

2016 р. член підгрупи «Розвиток кадрових ресурсів» з розробки Національної політики лікарських засобів, що здійснюється за підтримки ВООЗ.

Науковий ступінь: к.фарм.н.; 2013 р. захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему «Організаційно-методичні засади створення та діяльності клініко-фармацевтичної служби у стаціонарних закладах охорони здоров’я України».

Напрямок наукової та практичної роботи клінічна фармація, зокрема:

  • раціональне застосування лікарських засобів,
  • фармацевтична опіка,
  • формулярна система.