01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Клінічна фармація

Настюха Юлія Сергіївна

асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії,

медичної стандартизації Львівського національного

медичного університету імені Д.Галицького

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з клінічної фармації

Е-mail:       nastyukha_yuliya@mail.ru   y.nastyukha@gmail.com

Телефон робочий: 2587410
Графік прийому: З 9.00 до 16.00.

Адреса: м. Львів, вул. Миколайчука 11,кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького


Спеціальність: клінічна фармація.

Посада: асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Досвід роботи:

З 2009 р. асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Стаж роботи 7 років.

З 2010 р. член регіонального формулярного комітету у Львівській області.

З 2013 р. працівник Центру фармацевтичної опіки та інновацій в охороні здоров’я України Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

2014-2015 рр. консультант із фармацевтичної опіки Проекту «Здоров'я є пріоритетом. Партнерство медичних університетів Польщі та України на користь підвищення якості медичної опіки польсько-українського прикордоння» (номер контракту IPBU.03.01.00-06-369/11-00), що співфінансується Європейським Союзом у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

2015 р. член робочої групи Центрального формулярного комітету МОЗ України з оптимізації додатку 6 «Фармацевтична опіка, скерована на лікарів та медичний персонал та фармацевтична опіка, скерована на пацієнта» Державного формуляра лікарських засобів.

2016 р. член підгрупи «Розвиток кадрових ресурсів» з розробки Національної політики лікарських засобів, що здійснюється за підтримки ВООЗ.

Науковий ступінь: к.фарм.н.; 2013 р. захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему «Організаційно-методичні засади створення та діяльності клініко-фармацевтичної служби у стаціонарних закладах охорони здоров’я України».

Напрямок наукової та практичної роботи клінічна фармація, зокрема: