01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Інтенсивної терапії новонароджених

Салабай Зоряна Василівна

завідуюча відділом інтенсивної терапії недоношених новонароджених

Львівської обласної клінічної лікарні

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з інтенсивної терапії новонароджених

Прийом громадян проводиться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні, вул. Чернігівська 5. 

Email  zirka17@ukr.net

Телефон 2786250


У 1986 р. з відзнакою закінчила Львівський державний медичний інститут. Загальний стаж роботи за спеціальністю неонатологія – 28 років. З 2000 р. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію з неонатології.

З 1988-1989 рр працювала на посаді лікаря-неонатолога відділення новонароджених ЛОКЛ. З березня 1989 р. - переведена у відділення патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ на посаду лікаря-неонатолога. За цей період стала кваліфікованим фахівцем, оволоділа сучасними методиками інтенсивної терапії новонароджених дітей. З 1993 р.-1995 р. неодноразово проходила стажування в США (м. Детройт, шпиталь Генрі Форда, відділення інтенсивної терапії новонароджених) в рамках партнерства ЛОКЛ та шпиталю Генрі Форда. 1996 – 2007 роки -  інструктор Львівського регіонального навчально-методичного центру реанімації новонароджених.

2006 - 2008 рр, за сумісництвом, викладала на кафедрі шпитальної педіатрії ЛНМУ ім. Д. Галицького (неонатологія, інтенсивна терапія новонароджених).

З 2008 р. - завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою невідкладної допомоги ЛОКЛ. За роки існування відділення створено згуртований колектив фахівців, які є справжньою командою, здатною забезпечити надання ефективної спеціалізованої медичної допомоги немовлятам високої групи ризику. У відділенні постійно впроваджуються найсучасніші методи лікування глибоконедоношених і хворих новонароджених.

З 2008 року - головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА з інтенсивної терапії новонароджених. Маю багаторічний досвід організаційної і методичної роботи.

Беру активну участь у плануванні, організації і проведенні наукових досліджень, які виконуються на базі відділення; учасник та доповідач на багатьох науково – практичних конференціях, в тому числі і міжнародних. Автор більше 30 друкованих робіт, присвячених різним проблемам лікування новонароджених дітей.  У своїй роботі використовую сучасні чинні протоколи діагностики та лікування новонароджених. Розробляла локальні протоколи для лікування пацієнтів відділення. 

У 2008 р. - нагороджена Почесною грамотою Львівської обласної ради  «За сумлінну працю та вагомі успіхи в роботі,

У 2009 р. - Почесною грамотою МОЗ України «За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоровя та високий професіоналізм» (Наказ  МОЗ України № 90 Ки). 

Вільно володію англійською та польською мовами.