25 травня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів"


Інтенсивної терапії новонароджених

Салабай Зоряна Василівна

завідуюча відділом інтенсивної терапії недоношених новонароджених

Львівської обласної клінічної лікарні

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з інтенсивної терапії новонароджених

Прийом громадян проводиться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні, вул. Чернігівська 5. 

Email  zirka17@ukr.net

Телефон 2786250


У 1986 р. з відзнакою закінчила Львівський державний медичний інститут. Загальний стаж роботи за спеціальністю неонатологія – 28 років. З 2000 р. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію з неонатології.

З 1988-1989 рр працювала на посаді лікаря-неонатолога відділення новонароджених ЛОКЛ. З березня 1989 р. - переведена у відділення патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ на посаду лікаря-неонатолога. За цей період стала кваліфікованим фахівцем, оволоділа сучасними методиками інтенсивної терапії новонароджених дітей. З 1993 р.-1995 р. неодноразово проходила стажування в США (м. Детройт, шпиталь Генрі Форда, відділення інтенсивної терапії новонароджених) в рамках партнерства ЛОКЛ та шпиталю Генрі Форда. 1996 – 2007 роки -  інструктор Львівського регіонального навчально-методичного центру реанімації новонароджених.

2006 - 2008 рр, за сумісництвом, викладала на кафедрі шпитальної педіатрії ЛНМУ ім. Д. Галицького (неонатологія, інтенсивна терапія новонароджених).

З 2008 р. - завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою невідкладної допомоги ЛОКЛ. За роки існування відділення створено згуртований колектив фахівців, які є справжньою командою, здатною забезпечити надання ефективної спеціалізованої медичної допомоги немовлятам високої групи ризику. У відділенні постійно впроваджуються найсучасніші методи лікування глибоконедоношених і хворих новонароджених.

З 2008 року - головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА з інтенсивної терапії новонароджених. Маю багаторічний досвід організаційної і методичної роботи.

Беру активну участь у плануванні, організації і проведенні наукових досліджень, які виконуються на базі відділення; учасник та доповідач на багатьох науково – практичних конференціях, в тому числі і міжнародних. Автор більше 30 друкованих робіт, присвячених різним проблемам лікування новонароджених дітей.  У своїй роботі використовую сучасні чинні протоколи діагностики та лікування новонароджених. Розробляла локальні протоколи для лікування пацієнтів відділення. 

У 2008 р. - нагороджена Почесною грамотою Львівської обласної ради  «За сумлінну працю та вагомі успіхи в роботі,

У 2009 р. - Почесною грамотою МОЗ України «За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоровя та високий професіоналізм» (Наказ  МОЗ України № 90 Ки). 

Вільно володію англійською та польською мовами.