01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Імунології

Ліщук-Якимович Христина Олександрівна

доцент кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ

ім.Д.Галицького,

кандидат медичних наук,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з імунології

Тел. службовий 275-61-42    

e-mail: k_yakymovych@ukr.net

Години прийому: Понеділок- П'ятниця  - 09:00 – 16:00, 14 каб., кафедра клінічної імунології та алергології, Львівський обласний клінічний діагностичний центр (Вул. Пекарська 69-б, м.Львів)


Освіта:

вища медична, у 2003 році. – закінчила Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького. Спеціальність “Лікувальна справа”, кваліфікація – лікар

2003-2004 рр – інтернатура в ревматологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні (на базі кафедри внутрішньої медицини №1 ЛНМУ імені Д.Галицького), спеціальність – “Терапія”

В 2014 році і по даний час атестована на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Клінічна імунологія».

В 2015 році і по даний час атестована на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Алергологія».

В 2014 році і по даний час атестована на другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Ревматологія».

У 2011 році захистила  кандидатську дисертацію на тему «Клінічні та імунологічні особливості еозинофільного синдрому в хворих на бронхіальну астму та системні васкуліти»  в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця та здобула вчену ступінь кандидата медичних наук. 

Професійна діяльність:

З 2006 року працювала на посаді асистента кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ імені Д.Галицького, з 2013 року і по даний час  - на посаді доцента цієї ж кафедри;

 З вересня 2011 року (за сумісництвом) лікар-імунолог-алерголог Регіонального медичного центру клінічної імунології та алергології, який входить до складу Львівського обласного клінічного діагностичного центру.