30 травня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дитячої анестезіології

Щуровська Ірина Миронівна

завідуюча відділення анестезіології та інтенсивної терапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА

з дитячої анестезіології

 

телефон: 270-21-80

електронна адреса: ishch@hotmail.com

місце, де ведеться прийом громадян: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, 

вул. Дністерська, 27. Відділення анестезіології


У 1994 році  закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія» з відзнакою. Проходила інтернатуру у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні з 1994 по 1997 рік за спеціальністю «Дитяча анестезіологія», де працювала у подальшому на посаді дитячого анестезіолога.

З 2007 року по даний час є завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. З 2015 року  працюю асистентом кафедри анестезіології ЛНМУ ім. Данила Галицького (зовнішнє сумісництво).

З 2011 року по даний час – головний дитячий анестезіолог ДОЗ Львівської обласної держадміністрації. У 2006 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія з дитячої анестезіології.

Виконую дисертаційну роботу на тему «Обгрунтування інтенсивної терапії у дітей в критичних станах з гострою лімфобластною лейкемією» на кафедрі дитячої анестезіології ХМАПО.

Заступник голови Асоціації анестезіологів Львівщини з 2012 року.

Автор 12 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях.