25 травня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів"


Дитячої анестезіології

Щуровська Ірина Миронівна

завідуюча відділення анестезіології та інтенсивної терапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА

з дитячої анестезіології

 

телефон: 270-21-80

електронна адреса: ishch@hotmail.com

місце, де ведеться прийом громадян: Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, 

вул. Дністерська, 27. Відділення анестезіології


У 1994 році  закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія» з відзнакою. Проходила інтернатуру у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні з 1994 по 1997 рік за спеціальністю «Дитяча анестезіологія», де працювала у подальшому на посаді дитячого анестезіолога.

З 2007 року по даний час є завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. З 2015 року  працюю асистентом кафедри анестезіології ЛНМУ ім. Данила Галицького (зовнішнє сумісництво).

З 2011 року по даний час – головний дитячий анестезіолог ДОЗ Львівської обласної держадміністрації. У 2006 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія з дитячої анестезіології.

Виконую дисертаційну роботу на тему «Обгрунтування інтенсивної терапії у дітей в критичних станах з гострою лімфобластною лейкемією» на кафедрі дитячої анестезіології ХМАПО.

Заступник голови Асоціації анестезіологів Львівщини з 2012 року.

Автор 12 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях.