01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дитячої пульмонології

Лига Ольга Володимирівна  


лікар- дитячий пульмонолог Західноукраїнського спеціалізованого

дитячого медичного центру,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з дитячої пульмонології

 

Контактний телефон – (032) 270 45 62 

Електронна адреса – olyga@ukr.net  

Місце проведення прийому громадян – м. Львів, вул.. Дністерська, 27, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, педіатричне відділення, кабінет № 453. Прийом амбулаторних хворих проводиться в понеділок, вівторок, середу та п`ятницю з 10.00. до 14.00., у четвер - з 12.00. до 16.00. (за попереднім записом за тел. 270-45-62). Прийом з організаційних питань - в четвер з 14.00. до 16.00. (за попереднім записом).


Закінчила педіатричний факультет Львівського державного медичного інституту в 1984 р. Після закінчення інтернатури працювала у Львівському НДІ туберкульозу, а згодом – ординатором дитячого туберкульозного відділення ІІІ протитуберкульозного диспансеру м. Львова. З 1990 р. по даний час працює дитячим пульмонологом в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. З 2002 р. – головний позаштатний дитячий пульмонолог Департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації, член атестаційної комісії. З 1999 р. – голова Львівського товариства дитячих пульмонологів та алергологів при Українському лікарському товаристві.

Активний учасник багатьох міжнародних, національних та регіональних конгресів і конференцій. Широка лекторська діяльність в ЛПЗ м. Львова та Львівської області.