24 листопада 2017 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню"


Дитячої імунології

Костюченко Лариса Василівна 

 


керівник регіонального імунологічного центру

Західноукраїнського спеціалізованого

дитячого медичного центру, кандидат медичних  наук,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з дитячої імунології

телефон: 270-21-91

електронна адреса: lkostyuchenko@ukr.net

Прийом громадян здійснюється у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, вул. Дністерська, 27.Кабінет 356.


У 1991 році  закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія» з відзнакою.  Проходила інтернатуру у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні, де працювала у подальшому на посаді дитячого імунолога. В 1996-2000 роках навчалася у заочній аспірантурі з клінічної імунології у Київському національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. В 2002 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук, а у 2012 році – докторську дисертацію «Виявлення, верифікація та медичний супровід первинних комбінованих імунодефіцитів у дітей».

З 2002 року по даний час є керівником регіонального центру дитячої імунології у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. З 1997 року  працювала асистентом кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ ім. Данила Галицького (зовнішнє сумісництво), у 2015 році присвоєно вчене звання доцента та обрана на посаду професора цієї ж кафедри.   З 2003 року по даний час – головний дитячий імунолог ДОЗ Львівської обласної держадміністрації. У 2004 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія з дитячої імунології. У 2003 році отримала сертифікат спеціаліста з дитячої алергології та суміщає роботу в центрі за двома спеціальностями – дитяча імунологія та дитяча алергологія.

Протягом останніх 18 років керує науковим напрямком щодо виявлення, реєстрації та курації хворих з первинними імунодефіцитами у Західному регіоні України. Є учасником міжнародного проекту J-Project, Європейського товариства імунодефіцитів  ESID, Європейського реєстру первинних імунодефіцитів, Товариства клінічної імунології CIS.

Автор 115 наукових робіт, в т.ч. співавтор національного підручника з дитячої імунології, протоколів лікування за спеціальністю «дитяча імунологія», алгоритмів та національних настанов лікування хворих на первинні імунодефіцити.