01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дитячої імунології

Костюченко Лариса Василівна 

 


керівник регіонального імунологічного центру

Західноукраїнського спеціалізованого

дитячого медичного центру, кандидат медичних  наук,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з дитячої імунології

телефон: 270-21-91

електронна адреса: lkostyuchenko@ukr.net

Прийом громадян здійснюється у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, вул. Дністерська, 27.Кабінет 356.


У 1991 році  закінчила Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія» з відзнакою.  Проходила інтернатуру у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні, де працювала у подальшому на посаді дитячого імунолога. В 1996-2000 роках навчалася у заочній аспірантурі з клінічної імунології у Київському національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. В 2002 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук, а у 2012 році – докторську дисертацію «Виявлення, верифікація та медичний супровід первинних комбінованих імунодефіцитів у дітей».

З 2002 року по даний час є керівником регіонального центру дитячої імунології у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. З 1997 року  працювала асистентом кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ ім. Данила Галицького (зовнішнє сумісництво), у 2015 році присвоєно вчене звання доцента та обрана на посаду професора цієї ж кафедри.   З 2003 року по даний час – головний дитячий імунолог ДОЗ Львівської обласної держадміністрації. У 2004 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія з дитячої імунології. У 2003 році отримала сертифікат спеціаліста з дитячої алергології та суміщає роботу в центрі за двома спеціальностями – дитяча імунологія та дитяча алергологія.

Протягом останніх 18 років керує науковим напрямком щодо виявлення, реєстрації та курації хворих з первинними імунодефіцитами у Західному регіоні України. Є учасником міжнародного проекту J-Project, Європейського товариства імунодефіцитів  ESID, Європейського реєстру первинних імунодефіцитів, Товариства клінічної імунології CIS.

Автор 115 наукових робіт, в т.ч. співавтор національного підручника з дитячої імунології, протоколів лікування за спеціальністю «дитяча імунологія», алгоритмів та національних настанов лікування хворих на первинні імунодефіцити.