25 листопада 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Дерматовенерології

Сизон Орися Орестівна

 

завідувач кафедри дерматології, венерології ЛНМУ ім.Д.Галицького, д. мед. наук, голова Львівського віддділення асоціації лікарів-дерматовенерологів, венерологів, косметологів (за згодою)

Електронна пошта: syzon-orysya@ukr.net

Телефон: 2385637

Графік прийому: середа: 12-14


Закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького в 1997 році з відзнакою. З 1-го серпня цього ж року навчалася в інтернатурі зі спеціальності «Дерматовенерологія», а з 1-го грудня 1997 року зарахована в магістратуру на кафедру дерматовенерології ФПДО. Після успішного завершення магістратури продовжила з 1-го грудня 1998 року навчання в очній аспірантурі.

З лютого 2001 року розпочала роботу з англомовними студентами на посаді асистента-сумісника студентського курсу кафедри дерматовенерології ФПДО ЛНМУ. 

З 23.04.2010 року призначена на посаду доцента, а в листопаді 2011 року присвоєно вчене звання доцента кафедри кафедри терапії №2 та дерматології, венерології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького.

У 2008 році закінчила роботу над кандидатською дисертацією на тему: «Застосування нових гепатопротекторів для корекції порушених обмінних процесів в комплексній терапії хворих на псоріаз» з присвоєнням ступеня кандидата медичних наук.

У 2015р. захистила дисертаційну роботу на тему: «Діагностика та лікування артропатичного псоріазу з урахуванням сучасних даних з патогенезу та особливостей клінічного перебігу дерматозу» із здобуттям наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби.

Опублікувала 236 наукових праць (з них: 31 навчально-методичні розробки (7 посібників – з грифом МОЗ, МОН) до практичних занять для вітчизняних та чужоземних студентів, лікарів). Авторські розробки представлені в навчальному посібнику «Псоріатична хвороба», 2010р. (гриф МОЗ, МОН), включені в розділи підручника «Дерматологія, венерологія» для студентів ВНМЗ України (гриф МОЗ), виданого українською, російською і англійською мовами (2012 р).

Як лікар вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «дерматовенерологія» лікувально-консультативну роботи проводить на базах Львівського обласного комунального шкірвендиспансеру, ІV стаціонарного відділення ЛОКШВД та Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2, районних лікарень області.

З 2010 року стала співорганізатором проекту «Євромеланома» у співпраці з лікарями-онкологами. У 2012 році організувала і налагодила роботу «Школи лікування і профілактики хронічних дерматозі» при Львівському обласному осередку УАЛДВК.

На даний час працює як член робочої групи над розробкою протоколів МОЗ України з ІПСШ. Є членом ініціативної та робочої груп, яка надала до МОЗ України та до Комітету з питань охорони здоров’я верховної Ради України, розроблений ініціативною групою у складі членів Президії ВГО «Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів», а також ряду головних обласних дерматовенерологів, співробітників ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України», завідувачів профільних кафедр ВНМЗ України проект Концепції Загальнодержавної цільової програми розвитку системи спеціалізованої медичної допомоги хворим на захворювання шкіри та інфекцій, що передаються статевим шляхом, на період до 2020 року.

З 2010 року виконує обов’язки голови Львівського обласного осередку УАЛДВК та з 2015 року Головного обласного позаштатного спеціаліста ДОЗ за спеціальністю «дерматовенерологія».

Винесені 4 подяки (від президії УАЛДВК, міської ради, ректора по ЛНМУ імені Данила Галицького, ДОЗ ЛОДА) із занесенням в особову справу за активну участь у суспільному та студентському житті кафедри сімейної медицини та дерматології, венерології.