01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Геріатрії

Ткаченко Леонід Петрович

завідувач відділення Львівського обласного госпіталю інвалідів війни і репресованих ім.Ю.Липи,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з геріатрії

Електронна почта: tlp2049@gmail.com 

Телефон: 2961129

Дні прийому:  щодня, ІІІ терапевтичне відділення госпіталю (4 поверх)


Ткаченко Л.П. працює в обласному госпіталі з квітня 1990 року на посаді заступника начальника, а з 1993 року завідувачем ІІІ-го терапевтичного відділення госпіталю.

Як керівник відділу створив належні умови для лікування хворих та праці медперсоналу.  Постійно впроваджує нові високоефективні методи діагностики, лікування та реабілітації хворих похилого віку.

Ткаченко Л.П. у 1993 році  призначений головним позаштатним спеціалістом ГУОЗ ЛОДА щодо роботи з громадянами похилого віку.  Вперше в області створив геронтологічне відділення на 65 ліжок. Співпрацюючи з Київським НЛІ геронтології, забезпечував виконання програми «Здоров’я літніх людей». Приймав активну участь в проведенні епідеміологічних  досліджень у м.Червонограді та смт.Соснівка. У містах області та у м.Львові відкрито геронтологічні аптеки та відділи при центральних районних аптеках.

Ткаченко Л.П. був організатором проведення другої Всеукраїнської науково-практичної конференції у м.Львові з проблем захворюваності опорно-рухового апарату. У ІІІ терапевтичному відділенні виділено 20 ліжок для хворих з остеопорозом. Завдяки проведеній роботі значно підвищилась якість надання медичної допомоги хворим похилого віку на Львівщині, вона набула системного характеру. В поліклініках ЦРЛ  закріплені лікарі для надання медичної допомоги відповідному контингенту хворих. Хворі частково забезпечуються кардіостимуляторами, ендопротезами для суглобів, слуховими апаратами, стоматологічним протезуванням вітчизняного виробництва.  

Відповідний контингент хворих та немічних одиноких людей отримує медичну допомогу в народній лічниці імені Митрополита Андрея Шептицького та в «Хоспісі».

Ткаченко Л.П. постійно працює над підвищенням свого кваліфікаційного рівня, проходить курси підвищення кваліфікації у провідних медичних установах Києва, Харкова.  Навчається в заочній аспірантурі НДІ геронтології м.Києва.

Приймав участь у першому національному конгресі по організації паліативної допомоги в Україні (м.Київ).

Йому присвоєна вища атестаційна категорія з терапії.  Має 7 друкованих статей з даної тематики.

Ткаченко Л.П. – голова обласної асоціації по остеопорозу. За досягнуті успіхи в роботі нагороджений орденом «Знак пошани» (1986 р.), знаком «відмінник охорони здоров’я» (1987 р.), присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України» (2004 р.).