01 червня 2020 р.

Метео-умови

Як до нас доїхати

GMM

"Онлайн-платформа з інформацією про застосування ліків при COVID-19""Коронавірус в Україні"


"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Анестезіології та інтенсивної терапії

    Підгірний Ярослав Михайлович

завідувач кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії

ЛНМУ імені Д. Галицького, доктор медичних наук, професор,

головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з анестезіології, інтенсивної терапії та токсикології

E.mail: pidhirnyj-j@ukr.net

Телефон: 2769795

Прийом громадян: Пн, Пт 15-17


З 1977 по 1983 рік – навчання в Львівському медінституті. Після закінчення вузу – інтернатура  за спеціальністю «Анестезіологія» на базі Львівської дитячої обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». 

З 1984 по 1987 – лікар анестезіолог Львівської дитячої обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». 

З 1987 по 1994 р. - лікар анестезіолог Львівської обласної клінічної лікарні

В 1990 році поступив в заочну аспірантуру на кафедру анестезіології-реаніматології Дніпропетровської державної медичної академії, і по завершенні навчання захистив кандидатську дисертацію на тему «Окисний метаболізм у хворих з гострою нирковою недостатністю».

З 1994 по 1997р – асистент, а з 1997 р – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

В 2010 році захистив дисертації на здобуття вченого звання доктор медичних наук на тему «Екстракорпоральна детоксикація та її місце лікування хворих з синдромом полі органної дисфункції», а в 2011 році – отримав звання професора.

З 2010 року – завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Автор 112 наукових статей, 3 методичних вказівок, співавтор 2 монографій та 1 посібника.

З 2007 року – головний анестезіолог Головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації (на даний час Департамент охорони здоров'я ЛОДА)