26 березня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відповіді на ваші запитання

*До уваги!
 Письмове звернення без зазначення місця проживання,
  не підписане автором згідно ст. 5 Закону України "Про звернення громадян"

вважається анонімним і розгляду не підлягає


Запитання від 29.01.2016 р.: Доброго дня! Я інвалід 2 групи, хворію ревматоїдним артритом 20 років. Чи маю я право на безкоштовну заміну суглобів? 

 

Відповідь: Просимо оформити дане запитання відповідно до вимог "Запит на отримання інформації": призвище, ім'я, по-батькові, домашня адреса, телефон.

Запитання від 18.08.2015 р.: А на рахунок нормативного документа, яким керується ця система талонів? Можете підказати з чого можна отримувати інформацію?

Дуже дякую!

Відповідь: Поліклінічне відділення м.Львова працюють за "талонною системою" на підставі внутрішніх розпоряджень, згідно наказів самого закладу.

Запитання від 17.08.2015 р.:

Доброго вечора! 
На скільки я проінформований із ЗМІ система талонів в поліклініках є такою, що можна і без талону прийти до вузького спеціаліста? Чи можливо це не так? Роз"ясніть будь ласка цей нюанс. Або хоча б підкажіть нормативно-правовий документ яким керується ця система. Так як сьогодні сталась не приємна для мене ситуація, і не раз я спостерігав в поліклініках:
звернувся до Сімейного лікаря зі скаргою на здоров"я, оглянувши лікар виписала направлення до вузьких спеціалістів на консультацію. Пройшовши майже усе натрапив на лікаря-невропатолога. Спочатку сам запитав в реєстратурі чи є лікар-невропатолог, який приймає (це було десь о 17:30, на стенді невропатолог в 617 повинен приймати сьогодні до 19:00). Реєстратура повідомила, що приймає лікар в 617 кабінеті (це 6 поверх, з напливом людей ліфт чекати довго, і працював тільки один із двох). Піднявшись туди побачив, що черги взагалі немає. Постукавши зайшов у кабінет, звідки як завжди почув "ЗАЙНЯТО". Через 3-4 хв виходить людина в халаті і питає до кого я. Відповів з направленням від сімейного лікаря до невролога. Ця людина сказала, що ТІЛЬКИ по талонах...Знову ж таки спустився на 1 поверх і прошу в реєстратури талон, на що почув "Їх вже немає"..."беріть на завтра до когось іншого, або на інший день"..."або йдіть до лікаря, може він так вас прийме"...
Знову ж таки піднявся на 6-ий поверх і зайшов до лікаря і пояснив ситуацію з талонами, на що вона відповіла "Ну що я пороблю, в інший день прийдете". 
Скажіть будь ласка чи правильно поступали лікарі, і дайте свою оцінку цій ситуації.
Дуже дякую!

 

Відповідь: Якщо Ви звернулися до сімейного лікаря, то питання забезпечення Вас талоном до вузького спеціаліста займається сімейний лікар. А саме: телефонує в реєстратуру і Вам відкладають талон за вказаним прізвищем.

 

Запитання від 25.06.2015 р.:

У 2013 році закінчила медичний коледж при ЛНМУ ім. Д. Галицького по спеціальності сестра медична. На протязі якого часу потрібно підтвердити диплом. Зараз сиджу з малою дитиною, а роботи не має, обійшли 6 медичних закладів і все надаремно.

Відповідь: Просимо звернутися до Галапац Наталії Богданівної - позаштаного спеціаліста з питань медсестринства охорони здоров'я ЛОДА по телефону 225-58-55, вул.Романчука 10/3. Або до Шевчук-Марушкевич Ірини Богданівни, президента Львівської обласної асоціації медичних сестер.

 

Запитання від 24.06.2015 р.:

Я проживаю у с.Скнилів, Пустомитівського району, там і прописка. Раніше проживали у Львові, то ж після пологів знали куди звертатися, дитина була зареєстрована в поліклініці по місцю проживання. І фактино далі там рахується, хоча звертаємося в разі потреби до інщих лікарів, котрі ставлячи якийсь діагноз звичайно ж не вписують це в мед картку. Як з тим далі бути?Чи обов'язково бути десь зареєстрованим? Тепер чекаємо другу дитину, цікавить куди слід заносити документи після її народження? В Пустомити їздити фізично не зручно, бо далеко! Чи є можливість офіційно зареєструвати дитину не по місцю прописки?

Відповідь: Ви маєте право звернутися в поліклінічне відділення не за місцем проживання, написавши заяву на ім'я головного лікаря про надання медичних послуг терміном на 1 рік з право продовження своєї заяви.

 

Запитання від 22.06.2015 р.:

Будь-ласка підскажіть  скільки немовлят віком до  2х місяців закріплено за  5МКП м. Львова станом на 22.06.2015 року.

Відповідь: З питання статистики немовлят віком до 2-х місяців звертайтесь у Міське управління охорони здоров'я (260-23-87), тому що 5 МКП є міським закладом охорони здоров'я і усі статистичні дані надсилаються власне туди. Нажаль, Обласний департамент охорони здоров'я такої інформації немає.

 

Запитання від 11.05.2015 р.:

Добрий день! Скажіть будь ласка,  чи забезпечена Львівська протитуберкульозна лікарня (вул. Зелена) піразинамідом, і як що так, то чому його немає у відділеннях, а є у вільному продажу в аптеках у вищезгаданій лікарні? Дякую.

Відповідь: Головний лікар Львівської протитуберкульозної лікарні Любомир Рак повідомив, що остання поставка препарату піразинаміду по заявці 2013 року була у листопаді 2014 року з коротким терміном  придатності до 01 лютого 2015 року. По заявці на 2014 рік лікарня взагалі не отримала цей препарат. За інформацією МОЗ України, препарат буде у лікарні, орієнтовно, у липні  2015 року.

 

Запитання від 28.04.2015 р.:

Доброго дня! Будь ласка дайте відповідь, чому під час травневих свят закривають львівські стаціонари (зокрема психоневрологічний диспансер №2?) Як діяти іногороднім хворим? Коли фізичної та, навіть, матеріальної можливості забрати хворого немає? З чим пов'язане таке нововведення? Та чи враховується той фактор, що такі перевезення хворого можуть зашкодити його здоров'ю (транспортування, кваліфікований нагляд)? Дякую.

Відповідь: Зі слів заступника з організаційної роботи Львівської клінічної психіатричної лікарні - Слободи Ігора івановича (т. 264-09-14), лікарня працює у звичному режимі. Клінічний психоневрологічний диспансер( м. Львів, вул. Коцеловського 30) стаціонарне відділення також працює у звічному режимі. Не працює у святкові дні тільки поліклінічне відділення закладу.

 

Запитання від 04.03.2015 р.:

Мені 82 роки. З 2003 року мій син перебуває у психіатричній лікарні за рішенням суду (вбивство). Чи має право лікувальний заклад виписати такого хворого (діагноз: маніакальна шизофренія) без моєї згоди і хто відповідатиме за його агресивні дії чинові злочини.

Відповідь: Ваше питання є компетенцією суду. Рекомендовано звернутися до юридичних консультантів Комунального закладу Львіської обласної державної клінічної психіатричної лікарні м. Львів, вул. Кульпарківська, 95. Наливайченко Оксана Михайлівна; Стрибко Любомир Володимирович, тел.: 295-49-42.

 

Запитання від 02.04.2015 р.:

Я лікар-інтерн сімейної медицини першого року навчання.Згідно розподілу отримала направлення на роботу у Київську обл, м.Сквира, базу проходження інтернатури мені змінили на м.Біла Церква. Я львів"янка, народилась, навчалась у Львові, одружена на львів"янині теж, чоловік має вищу освіту.У вересні поступила на магістратуру по своїй спеціальності у ЛНМУ ім.Данила Галицького і відповідно очна частина інтернатури була переведена із НМАПО ім.Шупика у ЛНМУ. У мене питання: чи можу я звернутись до Вас з проханням перевести у Львів і заочну частину інтернатури (або в якості бази проходження інтернатури, або загалом перерозподіл у Львівську обл.)?

Відповідь: Просимо надати ПІБ. спеціалізацію, рік поступлення на магістратуру (Повна про Вас інформація) для офіційного оформлення запиту на інформацію.

 

Запитання від 04.03.2015 р.:

Графік закриття пологових будинків на 2015 рік?

Відповідь: Пологовий будинок в ЛОКЛ вже закривався на помивку в 2015 році. Стосовно закриття інших пологових будинків наразі інформація відсутня.

 

Запитання від 27.02.2015 р.:

Як викликати лікаря до 1-річної дитини з температурою вище 38,4 в селі?

Відповідь: Необхідно звернутися до лікувального закладу за місцем проживання і зробити виклик медичного працівника телефоном, особисто, вказавши ПІБ, вік дитини, адресу та причину виклику.
 

 Запитання від 22.01.2015 р.:

Чи є у Вас вакансії акушера або медсестри? Я проживаю в Миколаївському районі. Людмила.

Відповідь: Для отримання відповіді Вам слід звернутися до начальника відділу кадрового та організаційного забезпечення ДОЗ ЛОДА Вереса В'ячеслава Миколайовича (м. Львів, вул. Конопницької, 3). Довідки за тел.: 276-45-92.

Запитання від 21.01.2015 р.:

Добрий день! До кого можна звернутись з питань працевлаштування лікаря-інтерна?

Відповідь: Вам слід звернутися до начальника відділу кадрового та організаційного забезпечення ДОЗ ЛОДА Вереса В'ячеслава Миколайовича (м. Львів, вул. Конопницької, 3). Довідки за тел.: 276-45-92.

Запитання від 21.01.2015 р.:

Я проходила у Вас комісію, досі моїх документів нема?

Відповідь: Для того, щоб отримати вичерпну відповідь від спеціалістів Департаменту ОЗ ЛОДА, просимо вказати: ПІП, адресу та контактний телефон. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором згідно ст. 5 Закону України "Про звернення громадян" вважається анонімним і розгляду не підлягає.

Запитання від 12.01.2015 р.:

Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чи можна у Вас влаштуватись на роботу. Освіта в мене медична - акушер.

Відповідь: Вам слід звернутися до начальника кадрового та організаційного забезпечення ДОЗ ЛОДА Вереса В'ячеслава Миколайовича (м. Львів, вул. Конопницької, 3). Прийомні дні: понеділок з 10 до 13, середа з 13 до 18 год.

 


Відповіді на ваші запитання за 2014 рік


Відповіді на ваші запитання за 2013 рік


Відповіді на ваші запитання за 2012 рік


Відповіді на ваші запитання за 2011 рік