23 вересня 2018 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Звіт департаменту за 2017 рік""Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відповіді на ваші запитання за 2011 рік

Запитання від 28.12.2011 р.:

Добрий день. Скажіть, чи є встановлений графік закриття пологових будинків у м. Львові на 2012 рік? Дякую.

Відповідь: Графік закриття пологових будинків м. Львова на 2012 рік буде сформований наприкінці січня 2012 року на підставі заяв пологових відділень та пологових будинків м. Львова, тому остаточний графік ще відсутній.

 

Запитання від 21.12.2011 р.:

Доброго дня! Я студент ЛНУ ім. І. Франка, проживаю в гуртожитку на вул. Медової Печери, 39. Звернувся в поліклініку, яка знаходить на вул. Медової Печери, 1, маючи направлення на флюорографію, але мені відмовились її робити, мотивуючи це тим, що я студент і маю йти в 10 міську поліклініку. Скажіть, будь ласка, чи маю я право зробити флюорографію в поліклініці по вул. Медової Печери, 1?

Відповідь: Ви, як студент ЛНУ ім. І.Франка за скеруванням лікаря студентської поліклініки маєте право пройти безкоштовне флюрографічне обстеження у Львівській 10-ій міській лікарні (вул. Бой-Желенського, 14). Також, маєте право пройти флюрографічне обстеження у 6-ій міській поліклініці (вул. Медової Печери, 1), але це обстеження платне.

 

Запитання від 12.12.2011 р.:

Добрий день. Скажіть, чи є встановлений графік закриття пологових будинків у м. Львові на 2012 рік? Дякую.

Відповідь: Графік закриття пологових будинків м. Львова на 2012 рік буде сформований у кінці грудня 2011 року на підставі заяв пологових відділень та пологових будинків м. Львова, тому остаточний графік ще відсутній.

 

Запитання від 02.12.2011 р.:

Скажіть, будь-ласка, чи лікар вищої категорії,який відкрив приватний кабінет,  має право брати працівників на роботу(лікарів,мед.сестер)?

Відповідь: Приватний підприємець має право брати на роботу працівників, але у приватній медичній практиці цей процес регламентується документально під час подачі ліцензії на приватну діяльність, де вказується вид медичної діяльності та працівники, які її здійснюють. Просимо за додатковою інформацією щодо вашого запитання звернутись в юридичний відділ профспілки медичних працівників за телефоном 235-69-36.

 

Запитання від 28.11.2011 р.:

Недавно знайома проходила медогляд в Стрийській ЦРЛ, одним з пунктів був гінеколог- на місці гінеколога сиділа акушерка, яка крім цитологічних аналізів,дивилась вагінально,призначала лікування. На скільки дії акушерки були правомірними,чому на рівні ЦРЛ медогляди проводять акушерки?

Відповідь: Ваше запитання коментує головний спеціаліст відділу материнства та дитинства ГУОЗ ЛОДА Вальдемар Надіжко: «Під час медогляду акушер має право взяти аналіз для цитологічних досліджень. Проводити діагностичне обстеження та призначати лікування забов’язаний лікар-гінеколог».

 

Запитання від 28.11.2011 р.:

Скажіть, будь-ласка, в січні 2012р. пологовий будинок на Рапопорта, 8 не будуть закривати?

Відповідь: Згідно з коментарем заступника головного лікаря з медичної роботи, акушера-гінеколога пологового відділення 3-ї міської клінічної лікарні, Наталії Чередніченко: «Закриття відділення на санітарну обробку у січні 2012 року не передбачається». 

   

Запитання від 25.11.2011 р.:

Правда те, що буде відбуватися скорочення лікарів?

Відповідь: Офіційної інформації щодо скорочення лікарів в Головне управління охорони здоров’я не надходило.

 

Запитання від 24.11.2011 р.:

Коли відбудеться колегія в листопаді місяці 2011р ? Наперед дякуємо .

Відповідь: Засідання колегії відбудеться 25 листопада 2011 року о 11 год в актовій залі Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру (вул. Гашека, 2а). Переглянути анонс: http://www.health-loda.gov.ua/ukr/events/1202.html

 

Запитання від 18.11.2011 р.:

Адреса і факс неврологічного відділення.

Відповідь: Неврологічне відділення якого медичного закладу Вам потрібне?

 

Запитання від 14.11.2011 р.:

Чи є у області розроблена програма про знешкодження медичних відходів? Якщо є то хто може дати більш детальну інформацію?

Відповідь: За інформацією звертайтеся до Стельмаха Ігоря Андрійовича у відділ комунальної гігієни обласної санепідемстанції, тел. 247-42-06

 

Запитання від 09.11.2011 р.:

Прошу Вас надати мені інформацію про львівські організації боротьби з наркотиками, їхній адрес та контактну інформацію. Дякую!

Відповідь: Інформацію про львівські організації боротьби з наркотиками ви можете отримати в Львівському обласному державному клінічному наркологічному диспансері, м. Львів, вул. Б. Лепкого, 8,тел./факс: 255-00-90.

 

Запитання від 09.11.2011 р.:

Як отримати скерування в лікувальний заклад?

Відповідь: Скерування у лікувальний заклад може надати тільки ваш лікуючий лікар поліклінічного відділення за місцем проживання.

 

Запитання від 08.11.2011 р.:

Скажіть, будь ласка, де можна знайти примірник журналу форма №290//0 про порядок ведення документації отримання і витрат деззасобів?

Відповідь: Примірник журналу форми №290, згідно наказу МОЗ України від 11.07.2011 року № 160 "Про затвердження форм статистичної документації..." ви можете подивитися на сайті МОЗ України. За додатковою інформацією звертайтесь в Обласний медичний інформаційно-аналітичний центр, м. Львів, вул. Некрасова, 4,тел. 260-30-41.

 

Запитання від 03.11.2011 р.:

Доброго дня! Скажіть ,будь-ласка, що робити та які документи подавати і куди при втраті посвідчення про атестацію. Дякую.

Відповідь: У випадку втрати посвідчення про атестацію, Вам неохідно звернутися на кафедру організації і управління охороною здоров'я медичного університету ім. Данила Галицького за тел.: 275-92-43 або 275-95-36.

 

Запитання від 31.10.2011 р.:

Як пройти медогляд на права?

Відповідь: Для проходження медогляду водіїв вам потрібно звернутись у госпрозрахункову поліклініку м.Львова за адресою : пр. Чорновола, 43а. Тел. для довідок -259-11-48.

 

Запитання від 17.10.2011 р.:

Наказ МОЗ України від 31.12.1994 №45

Відповідь: Просимо написати назву наказу, який ви шукаєте.

 

Запитання від 11.10.2011 р.:

Прошу розглянути мою кандидатуру на посаду водія. Мені 38р., стаж без аварійної роботи водієм з 1994р.Відкриті кат. А,В,С,Д,Е.При необхідності можу виконувати роботу молодшого мед.персонала.

Відповідь: Для вирішення цього питаня вам необхідно звернутись в Головне управління охорони здоров'я до начальника відділу організації кадрового та юридичного забезпечення Вереса В.М. Про дні та години прийому з особистих питань ви можете довідатись за тел. 276-45-92.

 

Запитання від 10.10.2011 р.:

Моя дружина закінчує у 2012 році Дніпропетровську медичну академію. Я - військовослужбовець у Львові і згідно Постанови \"Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальн..._ вiд 22.08.1996 № 992\" її зобовязані розподілити за місцем проходження військової служби чоловіка. Але при попередньому розпреділенні їй сказали, що не можуть розподілити її у Львів, оскільки тут є свій ВНЗ. Чи правомірна така відповідь і куди звертатись для вирішення цього питання?

Відповідь: Для вирішення  цього питаня вам необхідно звернутись в Головне управління охорони здоров'я до начальника відділу організації кадрового та юридичного забезпечення Вереса В.М. Про дні та години прийому з особистих питань ви можете довідатись за тел. 276-45-92

 

Запитання від 07.10.2011 р.:

Доброго дня ! Повідомте, будь ласка, в якій поліклініці має стояти на обліку дитина-інвалід (2004 р.н.) - за місцем реєстрації чи за місцем проживання ???

В обох випадках йде мова за м.Львів . Фактичне місце проживання інше ніж місце реєстрації, в звязку з тим, що ми стараємся, щоб дитина-інвалід проживала якнайближче до навчальних закладів (дитячий садок, а тепер і школа), де дитина може проходити реабілітацію.

Відповідь: Облік інвалідів (дитини-інваліда) та інших осіб, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, ведуть органи праці та соціального захисту населення районної держадміністрації, виконкому міської, районної у місті ради за місцем реєстрації проживання осіб.

Місцевий орган праці та соціального захисту населення має право як виняток взяти на облік в установленому Мінпраці порядку інваліда(дитину-інваліда) та іншу особу не за місцем реєстрації їх проживання.

 

Запитання від 06.10.2011 р.:

Я хочу знати чи є в нашій країні пільги для вагітних жінок. Якщо вони є, то що це за пільги.

Відповідь:

Пільги вагітним жінкам.

Загальні гарантії при прийнятті на роботу передбачені статтею 22 КЗпП України. Стаття 184 цього кодексу встановлює розширені правові гарантії для вагітних жінок і жінок, які мають дітей, що стосуються їх працевлаштування. Так, власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган не вправі відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям з наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда. При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. При цьому відмова у прийнятті на роботу може бути оскаржена у судовому порядку.

Звільнення з роботи вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (або понад три роки, але не більше ніж до шести років, якщо дитина, згідно з медичним висновком, у цей період потребує домашнього догляду), одиноких матерів (жінок, які не перебувають у шлюбі й у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено в установленому порядку за вказівкою матері, вдів, інших жінок, які виховують і утримують дитину самі) за наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, за винятком випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли звільнення проводиться з обов'язковим працевлаштуванням.

Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

Не може бути визнано, що власник або уповноважений ним орган виконав обов'язок щодо працевлаштування, якщо працівниці не була надана на тому ж або на іншому підприємстві (в установі, організації) інша робота або запропонована робота, від якої вона відмовилась з поважних причин (наприклад, за станом здоров'я).

Статтями 185 та 186 КЗпП України також передбачені такі пільги вагітним жінкам і жінкам, які мають дітей віком до чотирнадцяти років, як надання путівок до санаторіїв та будинків відпочинку і надання їм у разі необхідності власником або уповноваженим ним органом матеріальної допомоги.

Вищезазначені гарантії та пільги жінкам не можуть бути вичерпними, оскільки підприємства, установи та організації мають право самостійно встановлювати додаткові.

 

Запитання від 05.10.2011 р.:

Порадьте будь-ласка хорошого уролога щоб обстежити дочку 2.5 роки, у якої періодично повторюється уроренальна інфекція.

Відповідь: Вам необхідно звернутись до головного позаштатного уролога ГУОЗ ЛОДА Поцюрка Андрія Романовича, який приймає у клінічній лікарні "ОХМАТДИТ" за адресою: Львів, вул. Лисенка, 31; тел. 275-93-25.

 

Запитання від 26.09.2011 р.:

Чи можна переслати на електронну адресу Новояворівської райлікарні №1 наказ ГУОЗ ЛОДА №578 від 06.07.2011р.?

Відповідь: Для вирішення цього питання Вам необхідно передзвонити в канцелярію ГУОЗ ЛОДА за тел.(032) 276-45-88.

 

Запитання від 15.09.2011 р.:

Скажіть будь ласка де можна взнати про наявність путівок на цикли тематичного удосконалення та ПАЦ по дерматовенерології?

Відповідь: Для вирішення цього питання Вам потрібно звернутися на факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

 

Запитання від 10.09.2011 р.:

Скажіть будь-ласка чи є у вас зразок локальних протоколів надання мед. допомоги по сімейній медицині, чи їх повинні формувати вузькі спеціалісти?

Відповідь: Вам потрібно на сайті Головного управління охорони здоров'я знайти рубрику "База директивно- правових документів", далі - підрозділ "Стандарти".

 

Запитання від 10.09.2011 р.:

Чи можемо ми приїхати на консулътацію (за потреби лікування) у Лъвівсъкий обл.центр репродуктивного здоровя населення?

Відповідь: Для вирішення цього питання Вам потрібно звернутися у Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я за адресою: м. Львів; вул. Короленка 9; тел. реєстратури 275-80-61. Години роботи: понеділок - п'ятниця з 8 до 20 години.

 

Запитання від 07.09.2011 р.:

Добрий день.Прошу сказати скільки коштує ПАЦ та ТУ для лікарів приватних підприємців?Дякую

Відповідь: Для вирішення цього питання Вам потрібно звернутися на факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

 

Запитання від 03.09.2011 р.:

Де у Львові можна прооперувати гіпоспадію 2 ст. немісцевим?

Відповідь: Вам необхідно звернутися на консультацію до дитячого лікаря – уролога клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Поцюрка Андрія Романовича.

79008, м. Львів, вул. Лисенка, 31; тел. 275-93-25/ факс: 275-94-67

Години прийому в поліклінічному відділенні лікарні: понеділок, вівторок, четвер – 12.00-15.00 години; середа, п’ятниця – з 10.00-12.00 години.

З 18.09.2011 р. лікар буде перебувати на курсах.

 

 

Запитання від 01.09.2011 р.:

У моєї дитини 6-ть пальчиків при народженні на ножці. І чим рік тим тяжче, тому що тяжко купити взуття, тому що потрібно купляти таке щоб він міг ходити. Чи може держава в такому випадку надати хочаби 3-тю групу

Відповідь: Для вирішення питання про надання групи інвалідності вашій дитині, Вам слід звернутися до дитячого лікаря-ортопеда поліклінічного відділення Консультативної поліклініки міської дитячої клінічної лікарні (вул. Пилипа Орлика, 4) у випадку якщо Ви проживаєте у Львові. Або звернутися у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню „ОХМАТДИТ” (вул. Лисенка, 31), якщо Ви проживаєте у Львівській області.

 

Запитання від 31.08.2011 р.:

Добрий день! Скажіть будь-ласка, у нас в державі брак медичного персоналу, але чомусь на роботу влаштуватися за спеціальністю нереально. Куди звернутись, порадьте!!!

Відповідь: Пропонуємо Вам звернутися на гарячу телефонну лінію Головного управління охорони здоровя та чітко сформулювати своє запитання за телефоном 260-19-18 в робочий час з 9 до 18 год (обід з 13-14 год).

 

Запитання від 30.08.2011 р.:

Скажіть, будь ласка, доки в онкоцентрі хворі будуть платити за всі медикаменти?

Відповідь: Якщо у Вас є претензії чи скарги до роботи Львівського державного онкологічного лікувально-діагностичного центру, то Ви маєте право написати скаргу та залишити свої контактні дані задля отримання офіційної відповіді Головного управління охорони здоровя. Згідно чинного законодавства України анонімні скарги не розглядаються.

 

Запитання від 29.08.2011 р.:

Я вибачаюсь, мабуть Ви задаєте питання самі собі і самі відповідаєте, я задав питання 28/0802011р., але чомусь його немає.

Відповідь: Шановний! На сайт Головного управління охорони здоровя 28.08.2011 запитань до фахівців не надходило.

Зареєстровані запитання виглядають так в контенті сайту:

 

id

контакти

дата

 

1

121

0931958184 desendes@i.ua

2011-08-24 20:53:00

 

2

122

mdrep@rambler.ru

2011-08-25 12:45:00

 

3

123

mdrep@rambler.ru

2011-08-25 12:45:00

 

4

124

0969173247

2011-08-26 12:38:00

 

5

125

Контактна інформація для зворотнього зв’язку з вами

2011-08-26 12:42:00

 

6

126

Контактна інформація для зворотнього зв’язку з вами

2011-08-27 13:45:00

 

7

127

xliborob190951@ukr.net

2011-08-29 09:17:00

 

8

128

Контактна інформація для зворотнього зв’язку з вами

2011-08-29 11:02:00

 

9

129

Контактна інформація для зворотнього зв’язку з вами

2011-08-29 11:03:00

 

10

130

skorpion343@gmail.com

2011-08-29 18:13:00

 

11

131

skorpion343@gmail.com

2011-08-29 18:14:00

 

Запитання від 29.08.2011 р.:

Добрий день! Скажіть чи проводите набір на курси першої необхідної медичної допомоги для немедичних працівників,коли набір проводиться (дні, години), вартість курсів, який документ видається по зекінченні курсів.

Відповідь: Курси першої необхідної медичної допомоги для немедичних працівників проводяться на базі Львівського Обласного Товариства Червоного Хреста. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 297-08-60.

 

Запитання від 29.08.2011 р.:

Як взаємодіють головне управління охорони здоровя і головний санітарний лікар Львівської області стосовно розгляду скарг громадян з питань шкідливого для здооровя шумоутворення, яке створюють приватні підприємці на приватних автомийках, розташованих у безпосередній близькості від помешкань людей ( вул. Перфецького, 3 м. Львів)

Відповідь: Якщо скарга надходить в Головне управління охорони здоровя, то відповідно обласна СЕС звітується про виконану роботу по скарзі. У вашому випадку, скарга надійшла в обласну санепідемстанцію на підприємство «Автосвіт» (вул. Перфецького), стосовно шумоутворення та незаконного будівництва, знаходиться на контролі комунальним відділом міської санепідемстанції, і не знята з контролю у зв’язку зі слуханнями, які призначені на 10.09.2011 року.

 

Запитання від 26.08.2011 р.:

Добрий день! Я б хотіла спитати, чи у Вас можна провірити дитину 4місячну на косоокість?

Відповідь: За інформацією лікаря-офтальмолога, дитину перевіряють тільки після 6-місячного віку. Якщо виникне необхідність перевірки, Ви можете звернутися в поліклінічне відділення дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

 

Запитання від 25.08.2011 р.:

Чому не має фарм сторінки?

Відповідь: Ваше запитання є слушним. Головне управління охорони здоровя працює над розробкою фармацевтичного розділу на сайті ГУОЗ ЛОДА.

 

Запитання від 24.08.2011 р.:

Мене дуже торбує свербіж шкіри, як простий так і від одягу, чи крему, дуже підвищена чутливість шкіри особливо зранку. Підкажіть що робити?

Відповідь: В Вашому випадку Вам слід звернутися за консультацією до лікаря-алерголога, який приймає в поліклініці за місцем проживання.

 

Запитання від 23.08.2011 р.:

Мені 24 і у мене виникає біль в області серця, а також крутиться голова, і починається велика паніка. Що мені робити?

Відповідь: Враховуючи Ваші скарги, Вам слід звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання, який дасть скерування на обстеження і можливо на консультації до інших спеціалістів.

 

Запитання від 18.08.2011 р.:

Доброго дня! У мого батька виявлена пухлина на правый нирці,лікарі сказали до місяця часу вирізати нирку .Прочитала що у вас проводять таку операцію. Скільки часу треба чекати ,щоб провести операцію і хоч приблизно скільки це коштує, Дуже дякую завчасно.

Відповідь: Для проведення оперативного втручання Вам потрібно якнайшвидше звернутися в стаціонарне відділення Львівської обласної клінічної лікарні до завідуючого урологічним відділенням.

 

Запитання від 17.08.2011 р.:

 

Скільки разів на рік є курси підвищення кваліфікації лікаря-лаборанта?

Відповідь: На ваше запитання відповість позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я завідуюча клініко-діагностичної лабораторії Львівської обласної клінічної лікарні Блажівська Романа Федорівна за тел. 275-75-72 після 2 вересня.

 

Запитання від 16.08.2011 р.:

Як здійснюється облік деззасобів ?

Відповідь: Облік деззасобів здійснюється згідно наказу МОЗ України №160 від 11.07.2000р., форми N 290/0 "Журнал отримання та витрати дезінфекційних засобів".

 

Запитання від 15.08.2011 р.:

Підкажіть будь-ласка графік закриття роддомів у м. Львові на санітарну чистку.

Відповідь: Наказ Головного управління охорони здоров'я від 11.05.2011р. № 429 "Про затвердження графіку закриття на плановий ремонт та дезінфекцію акушерських стаціонарів м. Львова на 2011 рік"

 

Запитання від 11.08.2011 р.:

Дякую за скерування у психоневрологічний диспансер, я і сам знаю про його існування.І не хотів би консультуватись по телефону у психіатрів. Хіба у Львівському центрі здоров\'я немає психолога?

Відповідь: Ви звертаєтесь на сайт Головного управління охорони здоровя, але якщо Ви бажаєте проконсультуватись у психолога Львівського центру здоровя, то на жаль на даний момент він знаходиться у відпустці. Щодо телефону довіри 15-58, то там працюють тільки фахові психологи.

Запитання від 10.08.2011 р.:

Чи є у вас психолог і як до нього записатись на прийом?

Відповідь: Фахову консультацію Ви можете отримати за телефоном 15-58 або звернутися в міський психоневрологічний диспансер (вул. Коциловського, 30; тел. 275-18-24 або 275-18-25).

 

Запитання від 05.08.2011 р.:

Я відпочила в Трускавці і лікувала зуби в приватному стоматологічному кабінеті. Стоматолог зіпсував мені 2 зуби. Куди мені звернутися зі скаргою?

Відповідь: Зі скаргою Ви можете звернутися письмово за адресою: 79005, м.Львів, вул. Конопницької, 3. Також, скаргу Ви можете подати зателефонувавши на гарячу телефонну лінію Головного управління охорони здоровя за телефоном 260-19-18.


Запитання від 05.08.2011 р.:

До запитання від 02.08.2011 р. про рецепт на 50% вартості  на таблетки Фінептсин.

Вул. Мазепи 25 - поліклініка - 252-29-27, Анна Михайлівна(завід.). Будь-ласка зробіть щось, бо 2 місяці без таблеток неможливо. Дякую за розуміння!

Відповідь: Препарат за пільговим рецептом Ви можете отримати, якщо 29 серпня звернетесь до Вашого лікуючого лікаря. Ваш запит щодо неотримання препарату за пільговим рецептом зафіксовано в завідучої поліклініки (вул. Мазепи, 25, кімната 305). Тому, при виникненні проблем щодо отримання ліків звертаєтесь безпосередньо до завідуючої.

 

Запитання від 03.08.2011 р.:

Запитання від 22.06.2011 р. про те в якій жіночій консультації нема відповідних умов. Мова йде про ЖК 3-ї комунальної лікарні.

Відповідь: Зі слів завідуючого ЖК 3-ї комунальної лікарні, приміщення в якому знаходиться консультація на даний момент не підлягає ремонту у звязку з тим, що є планова домовленість про переїзд консультації в інше приміщення на вул. Раппопорта. Але через брак коштів міського бюджету переїзд відтерміновується.

  

Запитання від 02.08.2011 р.:

Я, Панчішко Сергій Орестович, хворий на рак простати Т4 Nx M1 G3. У львівському онкоцентрі мені відмовляють у проведенні променевої терапії, хоча у протоколах надання медичної допомоги за спеціальністю \"онкологія\" цей засіб лікування включено до схем лікування 4 стадії карциноми простати. Наскільки це правомірно?...

Відповідь: Шановний Сергій Орестович! Для вирішення питання у проведенні для Вас променевої терапії, Ви можете звернутися до заступника головного лікаря з лікувальної роботи Львівського онкоцентру – Михайла Михайловича Йолича, контактний тел. 295-37-51/ 295-40-85.

 

Запитання від 02.08.2011 р.:

Чи приймаєте дітей 8 років на лікування очей?

Відповідь: З приводу лікування дитини щодо лікування очей Вам треба звернутися в офтальмологічне відділення Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання від 02.08.2011 р.:

Добрий день! Я інвалід з дитинства, мені 23 роки і у мене 1 група, діагноз ДЦП. Після 20 років мені приписали таблетки Фінептсин від судорогів. У мене виникли проблеми з придбанням таблеток і вже 2 місяці мені не виписують рецепти на 50% вартості, начебто не має коштів, а придбати самостійно за 100% вартість таблетки неможливо, а таблетки я приймаю що дня і вони уже закічилися без них мені дуже погано. Що мені робити?

Допоможіть будь-ласка! Мої контакти 0633561613

Відповідь:.Для надання інформації щодо отримання препарату за пільговим рецептом просимо вказати номер поліклініки та прізвище лікаря, в якого Ви обслуговуєтесь.

 

Запитання від 01.08.2011 р.:

Список абітурієнтів зарахованих на державне відділення акушерська справа?

Відповідь:Просимо конкретизувати назву навчального закладу. Можливо Ви мали на увазі Львівський національний медичний університет http://www.meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1344&Itemid=366&lang=uk

 

Запитання від 29.07.2011 р.:

Як мені записатися на прийом до Фецич Тараса Григоровича?

Відповідь: Тарас Григорович Фецич працює на кафедрі онкології та радіології Львівського національного медичного університету, але на даний момент знаходиться в відпустці. Інформацію щодо запису на прийом до п. Фецич Ви можете отримати за тел. 295-37-70 з початку вересня.

 

Запитання від 25.07.2011 р.:

Прошу повідомити до якого лікаря-онколога  обласного онкоцентру необхідно звернутися після видалення щитоподібної залози з приводу раку.

Відповідь: Вам необхідно звернутися у відділення радіології обласного онкологічного центру до зав.відділенням  - Боднар Миколи Романовича за тел.. 264-32-78.

 

Запитання від 14.07.2011 р.:

Цільові направлення

Відповідь: Просимо конкретизувати Ваше запитання.

 

Запитання від 13.07.2011 р.:

Яким способом зробити операцію на пахову грижу у хлопчика 2 роки без надрізу?

Відповідь: Малоінвазивну операцію на пахову грижу дитині можна зробити у ЛОДКЛ «Охматдит». За додатковою інформацією можна звернутися до професора кафедри дитячої хірургії Оксани Євгенівної Борової, тел.. роб. 275-93-34, моб. (067) 307 71 96.

 

Запитання від 12.07.2011 р.:

Прошу проконсультувати з такого питання: дитина у серпні 2010 року знаходилася на стаціонарному лікуванні в ЛОДКЛ \"Охматдит\" з діагнозом ерозивний модулярний гастрит, бульбіт, ДЖВШ за гіпокінетичним типом, про що є витяг з медичної карти. Чи достатньо цього витягу, щоб зараз отримати довідку для одержання путівки ф.070/о у санаторій м. Моршин?

Відповідь: З питання санітарно-куротного лікування Вашої дитини звертаєтесь до педіатра за місцем проживання (де знаходиться медична картка дитини). Лікар має оформити форму №070(для санітарно-куротного лікування) або форма № 298, якщо оформляєте путівку за місцем роботи батьків. Цього достатньо для отримання путівки.

  

Запитання від 11.07.2011 р.:

Стандарти надання ендокринологічної допомоги

Відповідь: Зі стандартами надання ендокринологічної допомоги Ви можете ознайомитись за даною силкою g7-16.rar або http://www.moz.gov.ua/docfiles/g7-16.rar

 

Запитання від 04.07.2011 р.:

Питання щодо незадовільної роботи керівництва обласного онкоцентру.

Відповідь: Ви маєте право написати офіційну скаргу на сайт ГУОЗ ЛОДА, яка буде прийнята до уваги та розглянута керівництвом. Просимо залишити свої координати для надання офіційної відповіді.

  

Запитання від 30.06.2011 р.:

Скільки державних місць?

Відповідь: Згідно наказу МОЗ України №363 від 16.06.2011 року «Про затвердження плану працевлаштування випускників державних медичних (фармацевтичних) навчальних закладів» просимо ознайомитися з додатком згідно з яким сформовано кількість державних місць  — Додаток до рішення колегії МОЗ України від 14.06.2011р.

 

Запитання від 30.06.2011 р.:

Доброго дня в вашій лікарні є родом????

Відповідь: Ваше запитання Ви надіслали в Головне управління охорони здоровя. Ця установа не є лікувальним закладом.

  

Запитання від 30.06.2011 р.:

Чи діє у Львові програма боротьби з гепатитом?

Відповідь: Якщо Державна цільова соціальна програма по боротьбі з гепатитом буде затверджена, то вона діятиме і у Львові й у Львівській області. За додатковою інформацією просимо звертатися до завідуючого відділом Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігоря Івановича Мартинюка, тел. сл. 278-63-56.

  

Запитання від 29.06.2011 р.:

Наказ № 322 від 27.05.2011

Відповідь: Наказ № 322 від 27.05.2011 розміщений на сайті ГУОЗ ЛОДА у рубриці «База директивно-правових документів», пункт «Накази МОЗ України». Більш детальну інформацію Ви зможете отримати ознайомившись з наказом МОЗ України № 322 від 27.05.2011р.

 

Запитання від 22.06.2011 р.:

 

Чому в жіночій консультації немає УЗІ? Вагітна жінка має їхати в Рясне, щоб зняти підозри на патологію.

Відповідь: Прошу вказати назву поліклініки про яку йдеться у Вашому запитанні.

 

Запитання від 09.06.2011 р.:

Які документи треба подати в ГУОЗ ЛОДА для отримання довідки про стан МТБ для отримання ліцензії в МОЗ на медичну практику.

Відповідь: Згідно постанови Кабінету міністрів України від 4 липня 2001 р. №756 пункту 12 Вам потрібно:

- диплом державного зразка про медичну освіту або сертифікат лікаря-спеціаліста, виданий вищим медичним навчальним закладом III - IV рівня акредитації, закладом післядипломної освіти); посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії за спеціальністю;  свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших  медичних  і фармацевтичних  працівників,  видане  вищим медичним навчальним закладом, закладом післядипломної освіти I - III рівня акредитації

- документ, що підтверджує стаж роботи за спеціальністю на момент подання заяви (засвідчена в установленому порядку копія трудової книжки з наявністю даних за останні п'ять років або витяг з неї, інший документ.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати ознайомившись з наказом МОЗ України № 49 від 02.02.2011р.

  

Запитання від 06.06.2011 р.:

В поліклініці на Топольній нема інсуліну для хворих.
Відповідь: Прошу вказати номер поліклініки чи поліклінічного відділення про яке йдеться у Вашому запитанні.

  

Запитання від 02.06.2011 р.:

Я хотіла поцікавитися чи Вам не потрібен оператор по моніторингу Львівської преси щодо Охорони здоров\'я? На даний час опрацьовую такі газети як Високий Замок, Ратуша, Новий погляд (при необхідності можу моніторити і інші). По кожній газеті є word-файл з усіма статтями, які містилися у тому чи іншому номері (база постійно поповнюється з виходом нових номерів). А також є можливість сканування статтей які необхідні. Дякую. З повагою, Ольга

Відповідь: На даний час посада оператора з моніторингу Львівської преси щодо охорони здоровя відсутня. Але просимо Вас залишити свої контактні дані на випадок виникнення ситуації у працевлаштуванні.

 

Запитання від 24.05.2011 р.:

Коли припиниться корупція у Львівському діагностичному центрі зі сторони завідуючих відділень.

Відповідь: Просимо конкретизувати Ваше запитання для реагування на випадки корупції у Львівському діагностичному центрі.

  

Запитання від 22.05.2011 р.:

Дайте будь ласка номенклатуру документів з зазначенням строків їх зберігання.

Відповідь: Детальну інформацію Ви можете отримати в Львівському обласному державному архіві, за адресою вул. Підвальна, 13, відділ формування документів та діловодства, тел. 235-53-23. Звертатись до завідуючого відділом Іщенка Юрія Васильовича.


Запитання від 20.05.2011 р.:

В якому випадку начмед має право перервати прийом лікаря та розпочати перевірку документації кабінету лікаря?

Відповідь на запитання коментує юрист Профспілки медичних працівників міста Львова: «Перевірка документації лікаря відбувається у робочому порядку, або згідно виданому наказу про проведення перевірки. Перевірка має відбуватися в такий спосіб, щоб вона не порушувала інтересів пацієнта, який знаходиться на прийомі у лікаря». За більш детальною інформацією звертайтеся до юриста Профспілки медичних працівників міста Львова, за тел. 235-69-36

 

Запитання від 19.05.2011 р.:

 

Надайте статистичні дані результатів проведених операцій на аневризму (після крововиливу)

Відповідь: За більш детальною інформацією Вам треба звернутися до лікаря-нейрохірурга Дяківа Володимира Василійовича за тел. 258-72-32, моб. (067) 75 15 001. Адреса закладу: Лікарня швидкої медичної допомоги, нейрохірургічне відділення, 3 поверх.

 

 

 

Запитання від 11.05.2011 р.:

Підкажіть будь-ласка де дізнатися інформацію про графік закриття пологових будинків Львова?

 

Відповідь: Першим закривається пологове відділення третьої міської лікарні з 4 по 28 липня 2011 року. Головне управління охорони здоров’я готує наказ про планове закриття пологових будинків та відділень лікарень на санітарну обробку. Наказ про закриття буде розміщено на сайті ГУОЗ ЛОДА у базі директивно-правових документів.

 

Запитання від 10.05.2011 р.:

Скажіть будь ласка скільки часу потрібно для отримання сертифікату про відсутність ВІЛ?

Відповідь: термін вироблення сертифікату у Комунальному закладі Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом до 5 днів. Забір крові кожного дня з 9 до 14 год, в пятницю з 9 до 12 год.

 

Запитання від 10.05.2011 р.:

Де можна отримати інформацію про кількість відходів що утворюються в медичних закладах області і хто займається в області їх утилізацією?

Відповідь: За інформацією звертайтеся до Стельмаха Ігоря Андрійовича у відділ комунальної гігієни обласної санепідемстанції, тел. 247-42-06

 

 

Запитання від 02.05.2011 р.:

Графік роботи лікаря складається згідно запису в трудовій книжці, тобто стаціонарно чи ургентна ставка, чи графік роботи може складатися по іншому?

Відповідь: За інформацією Вам треба звернутися в Обласну профспілку медичних працівників до юриста за телефоном 235-69-36

 

Запитання від 27.04.2011р.:

Що робити якщо у мене місячні кілька раз в місяць?

Відповідь: Для зясування причини порушень менструального циклу необхідно звернутись в жіночу консультацію за місцем проживання.


Запитання від 04.04.2011р.:

Статистичні показники захворюваності  за 2010р?

Відповідь: За інформацією звертайтесь до Обласного медичного інформаційно-аналітичного центру . Тел.260-30-41

 

Запитання від 28.03.2011р :

Протокол по лікуванню пневмонії у дітей  за 2010р.

Відповідь: протокол розміщено на сайті ГУОЗ ЛОДА в розділі „ Накази МОЗ України”

 

Запитання від 16.03.2011р.:

Чи проводиться атестація молодших спеціалістів з медичною освітою і які документи слід подавати?

Відповідь: для отримання інформації Вам необхідно звернутись до заступника головного лікаря з медсестринства Галапац Наталії Богданівни. 

Тел. сл.(0252) 21-788, 225-58-55

 

Запитання від 16.03.2011р.:

Моїй старшій донечці 6,5 років. У неї постійно закладаний ніс і незрозумілий кашель. Порадьте як правильно  записатись на обстеження у вашу лікарню?

Відповідь: Для отримання скерування на обстеження в медичні заклади необхідно звернутись до лікуючого лікаря за місцем проживання.

 

Запитання від 04.03.2011р.:

Як мені записатись на прийом до Федоренка С.М.?

Відповідь: Записатись на прийом  до Федоренка С.М. по тел. 276-45-92

 

Запитання від 14.02.2011р.:

Підкажіть, будь ласка, графік атестації анестезіологів.

Відповідь: Сайт ГУОЗ ЛОДА підпункт, „Атестація медичних працівників” активований.

 

Запитання від 14.02.2011р. :

Мені потрібна пересадка нирки. Де на Україні чи за кордоном я можу зробити пересадку. Свого („рідного”) донора не маю. Яка допомога в лікуванні хронічної ниркової недостатності нашої держави?

Відповідь : Вам потрібно звернутися до головного лікаря Обласної клінічної лікарні . тел. 275-50-20